امروز يك شنبه  ۱۰ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه‎ریزی برای پاسداشت مقام آیت الله جعفری در کرمان

مشاهده ۱۶۸
۱۳۹۸/۰۴/۲۷- ۱۱:۲۸
مدیر کلصداوسیمای مرکز کرمان از برگزاری مراسم پاسداشت 50 سال خدمات علمی و مجاهدت‎های سیاسی و اجتماعی آیت‎الله سید یحیی جعفری، نماینده سابق ولی فقیه در کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مراسم شنبه، 5 مرداد و در سالروز اقامه اولین نمازجمعه تهران، در مصلای امام علی شهر کرمان برگزار می‎شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان به عنوان مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‎رسانی ستاد درجلسه ستاد نکوداشت آیت‌الله جعفری گفت: دستگاه‌های مختلف فرهنگی در برگزاری این مراسم مشارکت می‎کنند و صداوسیمای مرکز کرمان هم با تولید یک مستند تلویزیونی، یک مستند رادیویی و چند گزارش خبری، در این مراسم مشارکت دارند. وی همچنین از تدارک بیش از 6 هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی درباره برنامه‌های دهه امامت و ولایت که در فاصله اعیاد سعید قربان و غدیر برگزار می‎شود خبر داد.

صدفی مسئول ستاد نکوداشت آیت‎الله جعفری نیز در این جلسه گفت: آیت‎الله جعفری علاوه بر مقام و جایگاه علمی، در کنار سایر نیروهای انقلابی در شکل‎گیری و پیروزی و تداوم انقلاب نقش موثری داشت و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز همواره بر قدردانی از شخصیت‎های معاصر که عمرشان را در راه دفاع از دین و کشور گذاشته اند تاکید دارند.

آیت الله سید یحیی جعفری از پیشگامان انقلاب در استان کرمان، نزدیک به 4 دهه به عنوان نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمان، به مردم خدمت کردوی اکنون رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان کرمان است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما