امروز جمعه  ۱ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مسابقه «کی هنرپیشه است؟» در شبکه دو

مشاهده ۳۵۶
۱۳۹۷/۱۱/۱۳- ۱۲:۵۲

مسابقه «کی هنرپیشه است؟» در شبکه دو

یک مسابقه خانوادگی با فضایی معمایی و ساختاری نو به نام «کی هنرپیشه است؟» در شبکه دو سیما در مرحله پیش تولید قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «کی هنرپیشه است؟» با موضوع خانواده و با ساختاری جدید و ویژه طراحی شده است. هفت شرکت‎کننده در این مسابقه در بخشی از مسابقه که مرتبط با شغل آن‌هاست شرکت می‌کنند.

از میان آن‌ها دو شرکت‌کننده وجود دارد که یکی هنرپیشه است و دیگری نقشی مکمل دارد که برای آن‌ها یک سناریوی از پیش تعیین شده در نظر گرفته شده است. هنرپیشه نقش یک شرکت‌کننده واقعی را ایفا می‌کند و نقش مکمل نیز باید اذهان را از شناخته شدن هنرپیشه منحرف کند، در مسیر مسابقه، بینندگان، شرکت‌کنندگان و تماشاچیان باید هنرپیشه را پیدا کنند.

برای این مسابقه که هم اکنون پیش تولید آن در دست انجام است، شش مرحله در نظر گرفته شده است. شرکت‌کنندگان طی این مراحل، ضمن معرفی خود و پاسخ به پرسش‌هایی که سایر شرکت‌کنندگان از آن‌ها می‌کنند باید متوجه شوند که چه کسی هنرپیشه است. در هر مرحله با رأی‌گیری از سایر شرکت‌کننده‌ها یکی از شرکت‌کنندگان حذف می‌شود تا زمانی که تنها دو شرکت‌کننده باقی می‌مانند و هنوز هنرپیشه واقعی شناخته نشده است. «کی هنرپیشه است؟» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو که به تهیه‌کنندگی پیمان پورمقیمی‌، در 63 قسمت به زودی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما