تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


تاکید مدیرکل روابط عمومی سازمان بر هم افزایی و حرکت جمعی

کد خبر : 35114 تعداد بازدید : 5479 تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵   ساعت خبر : ۱۴:۱۹

سید تقی سهرابی مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما احد امیرمحمدی را بعنوان مدیر جدید روابط عمومی این معاونت معرفی کرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی، سید تقی سهرابی مدیركل روابط عمومی سازمان صدا و سیما با حضور در معاونت برون مرزی ضمن تقدیر از تلاش های رسول مولایی مدیر پیشین روابط عمومی معاونت برون مرزی، احد امیرمحمدی را بعنوان مدیر جدید روابط عمومی این معاونت معرفی كرد.

در این مراسم كه دكتر محمد سرافراز معاون  برون مرزی نیز حضور داشت از مجموعه اقدامات بعمل آمده در این حوزه قدردانی شد.

مدیركل روابط عمومی سازمان همچنین با تأكید بر هم‌افزایی و تلاش جمعی برای معرفی بهتر سازمان و اقدامات حوزه برون مرزی در عرصه رسانه‌ای دنیا گفت: مجموعه خانواده روابط عمومی دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار مناسبی است كه در مقاطع مختلف می تواند در خدمت سازمان قرار گیرد.

سهرابی با اشاره به فعالیت‌های روابط عمومی سازمان در برگزاری مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری اعلام كرد: امسال با تلاش شبانه روزی موفق شده ایم مجموعه " یك دهه تلاش" را تدوین و جمع آوری كنیم كه درباره اقدامات شاخص ده سال اخیر رسانه ملی است.

وی  با اشاره به پیچیدگی های كار در معاونت برون مرزی خاطرنشان كرد: كار روابط عمومی در حوزه برون مرزی با توجه به تنوع سلایق و فرهنگ ها امر خطیری است.

 مدیر كل روابط عمومی رسانه ملی با تأكبد بر اینكه  وظیفه روابط عمومی اطلاع رسانی دقیق و به موقع  از تحولات  است گفت: ما باید موفقیت های سازمان در حوزه برون مرزی را به  به مردم شریف و آگاه اطلاع رسانی كنیم.  


۱۳۹۳/۰۴/۲۵
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir