تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فنی معاونت برون مرزی

کد خبر : 76664 تعداد بازدید : 1955 تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳   ساعت خبر : ۰۹:۳۵

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل فنی معاونت برون مرزی، دوشنبه دوم اسفند، با حضور معاون برون مرزی، قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه و جمعی از مدیران این معاونت ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،دكتر جبلي معاون برون مرزي در اين مراسم گفت : در ماه هاي اخير با تحولاتي كه در نظام بين الملل رخ داده و برخي متغيرها را دستخوش تغيير كرده است، بي شك توجه، دقت و هوشياري بيشتر فعالان در حوزه  اطلاع رساني را مي طلبد.

جبلي گفت:تغييرات اخير در دولت جديد آمريكا ، رابطه بين آمريكا و اروپا ، تحولات در منطقه و كشورهاي حوزه نفوذ جمهوري اسلامي همچون سوريه ، عراق ، بحرين و يمن و تحولاتي كه احتمالا در شرق آسيا اتفاق خواهد افتاد ، گوياي آن است كه دوره آرامي را پيش رو نخواهيم داشت و چالش هايي با توجه به تغيير رويكردها در جهان شاهد خواهيم بود كه اين ماموريت و مسئوليت ما را به عنوان اصحاب رسانه سخت تر خواهد كرد.

معاون برون مرزي همچنين به سفر اخير بنيامين نتانياهو نخست وزير رژيم صهيونيستي به آمريكا اشاره و تصريح كرد:  اين مساله نشان مي دهد كه تل آويو و واشنگتن  بدنبال شكل دادن يك ائتلاف جديدي منطقه اي عليه ايران  و ضربه زدن به محور مقاومت  هستند و اين تكاپو به نوعي واكنش  به دستاوردهايي است كه جبهه مقاومت بتازگي بدست آورده است.

دكتر جبلي تاكيد كرد: خوشبختانه سازمان صدا و سيما بر اساس اهداف و سياست ها و ماموريتي كه برايش تعريف شده، تاكنون بسيار موفق عمل كرده  و دسيسه هاي  دشمنان انقلاب حاكي از اين واقعيت است.

معاون برون مرزي گفت: خوشبختانه رئيس سازمان درك بسيار خوبي از مسائل بين المللي دارند و همواره با حمايت هاي خود، مشوق معاونت برون مرزي بوده اند.

وي خاطرنشان كرد: معاونت برون مرزي با توجه به ساختاري كه دارد و داشتن چندين شبكه بين الملل،به خوبي توانسته است  اهداف و رسالت رسانه ملي را در صدور و ترويج پيام انقلاب اسلامي دنبال كند.

جبلي در ادامه سخنان خود، همكاري معاونت برون مرزي را با معاونت توسعه و فناوري رسانه ، يك همكاري نزديك عنوان و تصريح كرد:لازم است از تك تك عوامل فني سازمان تشكر ويژه شود و اين تلاش و حسن همكاري همواره مدنظر قرار مي گيرد.

جبلي،راه اندازي راديو بحرين را گام بسيار ارزشمند و وظيفه رسانه ملي براي رساندن صداي مظلومان به گوش جهانيان توصيف كرد كه با يك بسيج همگاني در برون مرزي و همكاران در بخش هاي فني از چهاردهم  فوريه سالگرد انقلاب مردمي بحرين پخش شد.

دكتر جبلي گفت : آقايان مهندس صفري و احمدي از نيروهاي مجرب ، متخصص و متعهد در حوزه هاي مختلف رسانه ملي هستند كه توانمندي ها وتجربيات با ارزش آن هآ در حوزه هاي فني همواره كارگشا و موثر واقع شده است.

معاون برون مرزي همچنين ازطرح هاي جديدي كه  در دست اقدام است همچون خبرگزاري بين المللي تصويري و  تلويزيون هوسا نام برد كه دردوران مديريت آقاي صفري  با همكاري نيروهاي فني با جديت دنبال شده است.


۱۳۹۵/۱۲/۰۳
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir