تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


طراحی جدید کانال بوسنی شبکه جهانی سحر و برنامه های جدید آن

کد خبر : 78087 تعداد بازدید : 1410 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸   ساعت خبر : ۱۱:۳۶

مدیر کانال بوسنی شبکه جهانی سحر از برنامه ریزی انجام گرفته برای بسط حوزه پوشش کانال بوسنی به منطقه بالکان خبر داد.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، محسن سوهاني گفت: تغيير در فرم و محتواي برنامه هاي اين كانال و گسترش مخاطبان آن از برنامه هاي كانال بوسني در آينده نزديك است.

وي  با بيان اينكه هم اكنون اين كانال در دوران گذار خود به سر مي برد گفت: در اين فرصت با برنامه هايي همچون  " نوستالژيا " كه مروري است بر برنامه هاي جذاب قديمي تلاش كرده ايم ضمن جلب نظر بيننده ، ذهن او را براي مواجهه با سيمايي جديد از كانال بوسني كه مدت هاست براي آن مطالعه و پژوهش هاي ميداني شده ، آماده كنيم و اميدواريم در 25 ارديبهشت از آن پرده برداري شود.

مدير كانال بوسني شبكه جهاني سحر گفت: در اين زمينه ، كانال بوسني برنامه هاي جديدي تدارك ديده كه براي جذب مخاطبان خود ساختارهاي متفاوتي را تجربه مي كنند.

بخش خبري كانال بوسني با عنوان اتاق خبر با ساختاري جديد و متنوع تر و طراحي دكوري چشم نواز هر شب راس ساعت 20 به وقت بوسني و 10:30، به وقت تهران، پخش خواهدشد.

اين بخش خبري مهمترين اخبار جهان و منطقه بالكان را در حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي، اقتصادي و ورزشي در اختيار مخاطبان خود قرار مي دهد.

 سوهاني تصريح كرد: بخش خبر به عنوان "صداي حقيقت" همواره يكي از الويت هاي شبكه سحر بوده كه در رويكرد جديد در كانال بوسني تلاش مي شود با آسيب شناسي روند گذشته، پخش اخبار را در دو سطح كمي و كيفي ارتقاء ببخشيم كه در دوره گذار فعلي با پخش اتاق خبر از 20 فروردين آن را آغاز كرده و قرار است از 25 ارديبهشت 96 همزمان با روز " زبان و ادبيات فارسي و بزرگداشت فردوسي بزرگ" در كنار ساير برنامه ها به طور رسمي پرده برداري شود.

سوهاني تصريح كرد:  كانال بوسني با سه ساعت افزايش پخش مفيد از 25 ارديبهشت، به صورت 24 ساعته خواهد شد و پخش خبر آلبانيايي كه  به طور آزمايشي در دست مطالعه است، در صورت تاييد نهايي در سه ماهه دوم سالجاري نيز عملياتي خواهد شد.

محسن سوهاني افزود: با برنامه هاي مفرح و سرگرم كننده ، علاوه بر ايجاد اوقات خوش براي خانواده ها در تلاشيم پيام فرهنگ و تمدن ايران و نيز نداي حقيقت طلبي انقلاب اسلامي را به منطقه بالكان برسانيم.

به گفته وي اين منطقه از ظرفيت هاي بسياري برخوردار است كه مي توان با برنامه ريزي دقيق، واقع بينانه و ابتكاري به بهترين وجه از آن ها بهره گرفت كه بي شك  نگاه هاي كارشناسي و كمك نخبگان كشور در اين خصوص راهگشا خواهد بود.


۱۳۹۶/۰۱/۲۸
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir