تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۷      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


توضيح تهيه‌كننده زير پاي مادر درباره پايان سريال

کد خبر : 80578 تعداد بازدید : 1204 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷   ساعت خبر : ۱۴:۴۳

تهيه‌كننده مجموعه تلويزيوني «زير پاي مادر» درباره پايان‌بندي اين سريال توضيحاتي را ارائه داد.


 پايان بندي مجموعه تلويزيوني «زير پاي مادر» منجر به ارائه نظرات مختلفي از سوي مخاطبان شد. برخي دوست داشتند كه خليل كبابي با رخساره ازدواج كند و برخي هم بازگشت او به زندگي سابقش را پسنديدند.

اين اظهارنظرها موج گسترده‌اي در فضاي مجازي ايجاد كرد و با واكنش‌هاي متفاوتي همراه بود، در اين ميان بازيگران سريال هم به بيان نكاتي پرداختند كه شائبه سانسور و تغيير پايان سريال را ايجاد كرد. در ادامه اين اظهارنظرها «زينب تقوايي» تهيه كننده مجموعه «زير پاي مادر» يادداشتي نوشته و در اختيار خبرگزاري فارس قرار داده كه متن كامل آن در ادامه مي‌آيد:

پايان زير پاي مادر، پاياني بر همه چيز نبود. مدت‌ها بود كه لااقل من به شخصه نديده و نشنيده بودم كه يك سريال تا اين حد در خانه بينندگان نفوذ كند و شاهدم بر اين مدعي سونامي از موافقان و مخالفان فينال پخش شده باشد.

مخالفاني كه نپسنديدند و گذشت و دادن فرصت مجدد به كسي كه خطايي در گذشته مرتكب شده بود را شايسته آن شخصيت ندانستند و علاقه‌مند بودند كه دو نفري كه خواستگاه شرعي داشتند به آن برسند و ديگر گروهي گذشتِ رخساره و خليل از دل و خواسته شان براي كمك به بقيه اعضاي خانواده كه شكننده تر بودند را پسنديدند و در ميدان طرفداران فينال ارائه شده قرار گرفتند و اين دو نظريه دليل بر پاياني بر همه چيز نيست همانطور كه فينال ارائه شده پاياني بر اين يادداشت نيست.

به هر حال هر كس با هر سليقه‌اي گفتمانش بجاست، اگر نابه جا به سمت هتك حرمت نرود و يادمان باشد همه مردم ما در فضاي مجازي جا نگرفته اند چه موافقان فينال قصه زير پاي مادر و چه مخالفان. چند درصد از جامعه هشتاد ميليوني كشور در فضاي مجازي فعال هستند و بخشي بزرگ به هر دليلي اين دسترسي را يا ندارند يا علاقمندش نيستند ... ولي دليل نمي شود كه به نظر كاربران فضاي مجازي تمكين نكنيم چون كمتر از بدنه جامعه هستند. تشويق را به همان اندازه به جان و دل مي پذيرم كه نقدها را.

درپايان و عرض تشكر از همه موافقان و مخالفان فينال قصه ما، كه با اشتياق شبهاي پيشين را دنبال كردند، از همه عوامل اين مجموعه تشكر مي كنم و عرض دلجويي و خسته نباشيد جانانه‌اي به كارگردان و نوسينده پروژه زير پاي مادر دارم.


۱۳۹۶/۰۴/۰۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir