تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

حشمت الله فلاحت پيشه،نماينده مجلس
صداوسيما پيشرفت پروژه هاي دولت را پي گيري كند

کد خبر : 83523 تعداد بازدید : 890 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰   ساعت خبر : ۱۹:۰۱

صداوسيما در كنار معرفي اقدامات دولت، پيشرفت پروژه هاي مختلف دولت را پي گيري كند.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، حشمت الله فلاحت پيشه، نماينده مجلس، ضمن بيان مطلب فوق، اظهار كرد:  نيازي كه دولت براي معرفي پروژه هاي خود  دارد از طريق صدا و سيما  به خوبي اعلام و پوشش داده مي شود.
وي افزود: ان شا الله دولت هم با نظارت مردم و پوشش  و اطلاع رساني صدا و سيما به برنامه هاي خود جامعه عمل بپوشاند.
اين نماينده مجلس تاكيد كرد: نشان دادن عملكرد واقعي بهتر از نشان دادن عملكرد ناصحيح است و براي نشان دادن عملكرد واقعي نيز به سه چيز نياز است: زمان بندي، بودجه بندي و درصد پيشرفت كار.
وي افزود: هر پروژه اي كه مي خواهد افتتاح، يا بهره برداري شود صدا و سيما دو حوزه ملي و محلي آن ها را مد نظر قرار دهد. اينكه چه زماني هر پروژه اي شروع و پايان مي پذيرد. روز شمار آن را در دست بررسي قرار دهد و هر سه ماه يا شش ماه يكبار، خبرنگاران را به حوزه پروژه اعزام كرده و پروژه را بر مبناي زماني كه اعلام و آغاز شده بررسي و از پروسه اقدامات پروژه خبر و گزارش تهيه كنند.
فلاحت پيشه تاكيد كرد: بدون بودجه همه چيز فقط شعار است و با بودجه، تحقق پروژه ها و اقدامات عملي مي شود. صدا و سيما نيز پيشرفت پروژه را به صورت درصدي اعلام كرده و به پيگيري هاي فني در خصوص پروژه بپردازد.
وي تصريح كرد: اينكه فقط به سوال از مقامات مسئول محل پروژه در شهر، يا منطقه خاصي بسنده شود كافي نيست و پيگيري خود خبرنگار و صدا و سيما شرط لازم است./110


۱۳۹۶/۰۶/۲۰
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir