تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


انعكاس اقدامات دولت در هفته دولت مناسب بود

کد خبر : 83589 تعداد بازدید : 1566 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲   ساعت خبر : ۱۴:۴۳

سهيلا جلودارزاده نماينده مجلس شوراي اسلامي با ابراز رضايت از عملكرد رسانه ملي در هفته دولت، انتظار خود را از پيگيري مطالبات مردم از طريق برنامه هاي راديويي و تلويزيوني ابراز داشت.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،سهيلا جلودارزاده، نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، مهمترين وظيفه رسانه ملي را تقويت اعتماد ملي و نشان دادن عملكرد مناسب و مثبت دولت مي داند.

وي مي گويد: رسانه ملي بايد با پوشش اقدامات دولت، روحيه نشاط، اميد و خودباوري را در جامعه تزريق كند.

وي در عين حال معتقد است آنچه مردم اكنون نياز دارند آشنا شدن‌شان با حقوق شهروندي و نگاه مطالبه گر از دولت است تا دولت دوازدهم با مديريت جهادي، راه‌هاي موفقيت را در عرصه‌هاي مختلف سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي طي كند.

نماينده مردم تهران بيان مي كند: برنامه سازان شبكه هاي راديويي و تلويزيوني با توجه به مأموريت شبكه هايشان تدارك خوبي براي انعكاس فعاليت‌ها و عملكرد دولت ديدند و من در ساعات مختلف كه فرصت ديدن تلويزيون يا شنيدن راديو را داشتم از اين برنامه ها راضي بودم.

جلودارزاده با اشاره به حساسيت هاي ويژه در رسانه ملي ادامه مي دهد: رسانه ملي منحصر به يك نگاه و جناح نيست و در شرايط كنوني كه شبكه هاي خبري ماهواره اي با اغراض خودشان درصدد تضعيف دولت و نظام هستند ما بايد با بيان حقايق راه را بر آنها ببنديم.

وي شفاف سازي و واقع گرايي را لازمه برنامه هاي رسانه ملي در ارتباط با دولت مي داند و مي گويد: خوشحالي مردم از وجود رابطه مثبت و همدلي ميان رسانه ملي و دولت انكارنشدني است  و آنها دوست دارند شاهد موفقيت هاي نظام از تريبون صداوسيما باشند. از اين رو رسانه ملي مي تواند با بيان عملكرد دولت و البته نقد منصفانه اين جايگاه را حفظ كند.

نماينده مردم تهران با اشاره به وجود كم و كاستي ها در عملكرد وزرا بيان كرد: تجربه بيش از ده سال حضور من در مجلس نشان داده كه ابتدا بايد ايرادات و كاستي ها را به خود وزرا منتقل و در صورت موثر نبودن آن را رسانه اي كنيم. من هم از رسانه ملي انتظار دارم با نگاه مطالبه گري از اعضاي دولت كاستي ها را جويا شود و پاسخ آنها را رسانه اي كند.

او مي گويد: رسانه ملي بايد سراغ سوژه هايي برود كه مطالبات مردم را فرياد مي زند. به طور مثال يك گزارش از مطالبات كارگران و اقشار ضعيف و حقوق بگير مي تواند پاي وزرا را به تلويزيون بكشاند و آنان را موظف به پاسخگويي كند.


۱۳۹۶/۰۶/۲۲
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir