تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

هادي قندي در گفت‌وگو با فارس:
من و شما پاتوقي براي چهره‌هاي كمتر ديده شده است

کد خبر : 83638 تعداد بازدید : 951 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۲۵   ساعت خبر : ۰۹:۳۶

تهيه كننده برنامه تلويزيوني «من و شما» گفت: اين برنامه پاتوقي براي چهره‌هاي كمتر ديده شده است.


هادي قندي يكي از چهره‌هاي شناخته شده در عرصه برنامه سازي است، او در طول سال‌هاي اخير با ساخت آثاري همچون «خوشا شيراز» و «زنده رود» توانست جايگاه ويژه‌اي در دنياي تهيه كنندگي براي خود دست و پا كند و به واسطه اين برنامه‌ها ارتباطات خوبي نيز با اهالي فرهنگ، هنر و ورزش دست و پا كرد، فاكتوري كه به او در ساخت برنامه «من و شما» نيز به شدت كمك كرد.

خبرگزاري فارس بااين تهيه كننده جوان درخصوص چگونگي راه اندازي اين برنامه و حواشي مربوط به آن گفتگويي انجام داده است كه درادامه آمده است:

* چه چيزي باعث شد كه به سمت ساخت اين برنامه برويد؟

-ايده ساخت اين برنامه به سال‌هاي قبل كه برنامه هاي «زنده رود» و «خوشا شيراز» را كار مي‌كردم، برمي‌گردد. از همان موقع دنبال اين بودم برنامه‌اي كه مي‌سازم در يك شبكه سراسري باشد و دسترسي آن به عموم جامعه بيشتر باشد. با همين دست فرمان برنامه «من و شما» را در شبكه شما شروع كرديم و سعي داشتيم برنامه‌اي با دو تفاوت عمده بسازيم، يكي اينكه اينجا را پاتوقي بكنيم براي چهره‌هايي كه كمتر در تلويزيون و فضاي مجازي گفتگو مي‌كنند، و دو اينكه برنامه‌اي شبيه به هاردتاك بسازيم تا اين چهره‌ها حرف‌هاي دل‌شان را روراست و صادقانه بزنند.

خودتان انتظار داشتيد در چه قسمتي برنامه شما ديده شود؟

-اصولا برنامه‌هاي نوپا حداقل يك سال زمان مي‌برند تا ديده شوند و اين در برنامه‌هاي قبلي ثابت شده بود. از طرف ديگر باتوجه به اينكه شبكه شما نسبت به شبكه‌هاي سراسري و نسيم كمتر مخاطب پيدا كرده، امكان داشت اين زمان بيشتر شود، ولي برنامه ما توانست بعد از 10 قسمت و كمتر از سه ما مخاطبش را پيدا كند.

* چطور شد كه فرمان اجراي برنامه را به آرش ظلي‌پور سپرديد؟

-خب من دنبال اين بودم كسي را پيدا كنم كه از لحاظ ذهني به من نزديك باشد و آنچه كه در ذهنم هست را بتواند پيدا بكند. باتوجه به اينكه آرش تا به حال قالب خاصي نداشت، من حس كردم مي‌تواند قالب خوبي براي او باشد تا مخاطب خاص اين برنامه را پيدا كند، تا به اينجا حدودا 70 درصد رضايتم حاصل شده و او توانسته راهش را درست برود.

* برنامه شما در اين ماه قسمت سروصداي زيادي به راه انداخته، خودتان به دنبال اين حواشي هستيد؟

-نه ما به دنبال حاشيه نيستيم بلكه دنبال گفتگوي صادقانه و روراستيم. يعني مي‌خواهيم برنامه ما جايي باشد كه اگر يك هنرمند خواست حرف دلش را بزند، بدون هيچ سانسوري حرف بزند و مخاطب آن را صادقانه بپذيرد. هرچند گفتگوهاي اين مدلي حاشيه ساز هم مي‌شوند و ماجراهايي كه بعد از آنها پيش مي‌آيد چيزي نيست كه بتوان كاملا كنترلش كرد.

 


۱۳۹۶/۰۶/۲۵
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir