تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


چهره‌هاي مطرح كشور در قاب تلويزيون

کد خبر : 85135 تعداد بازدید : 690 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲   ساعت خبر : ۱۲:۵۴

برنامه تلويزيوني «سختانه» با اجرا و سردبيري ميلاد دخانچي در حال توليد است و به زودي براي پخش به قاب تلويزيون مي‌آيد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران ،ساختار اين برنامه تلويزيوني در قالب گفتگوي سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفتگوهاي صريح و چالشي با چهره‌هاي مطرح فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي كشور از انديشه‌هاي مختلف پيرامون مناقشات فكري و مسائل داغ افكار عموميِ جامعه ايراني هستيم.

در ايده‌يابي و طراحي برنامه «سختانه» كه از سال گذشته در مركز بسيج رسانه ملي آغاز گرديد كوشش شده است در دو بعد هم به مسائل انضمامي جامعه و هم به مسائل انديشه‌اي و انتزاعي پرداخته شود. فاز پژوهشي «سختانه» از ارديبهشت ماه امسال شروع شد و فاز توليدي اين برنامه نيز از مرداد ماه سال جاري در حال انجام است.

 

تاكنون شش قسمت از برنامه «سختانه» توليد شده است و تحقيق و طراحي براي توليد 20 قسمت ديگر اين گفتگوها در حال انجام است. ميلاد دخانچي در اين گفتگوها تاكنون با چهره‌هايي همچون حسين الله‌كرم، ابراهيم فياض، حسين دهباشي، شهريار زرشناس و سروش دباغ به گفتگوي سخت، صريح و چالشي پيرامون افكار و انديشه‌ها و همچنين عملكرد آنان در چارچوب مناقشات فكري و مسائل داغ افكار عمومي جامعه ايراني مي‌پردازد.

 

شايان ذكر است؛ «سختانه» يك واژه اصيل ايراني است كه در فرهنگ لغت دهخدا به معناي گفتگوي سخت و رودررو مي‌باشد. مجري در اين برنامه نماينده افكار عمومي بوده و «سختانه» به دنبال برنده يا بازنده شدن نيست.

 

برنامه «سختانه» با اجرا و سردبيري ميلاد دخانچي كاري از گروه برنامه‌هاي تلويزيوني مركز بسيج رسانه ملي است كه پخش آن به زودي از قاب تلويزيون آغاز مي‌شود.


۱۳۹۶/۰۸/۰۲
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir