تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد :
از ميان گزينه‌هاي بسياري به فريبا كوثري رسيديم

کد خبر : 85322 تعداد بازدید : 1582 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷   ساعت خبر : ۱۳:۱۸

قائم مقام مدير شبكه پنج سيما گفت: خانم فريبا كوثري مجري برنامه «زنان سرزمين من» نيست، ايشان در حقيقت روايتگر موفقيت‌هاي زناني است كه مسير موفقيت را با اتكاء به خودشان طي كرده‌اند.


«محمدباقر تورنگ» در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون  خبرگزاري فارس درباره برنامه «زنان سرزمين من» كه اين شب‌ها از شبكه پنج سيما به روي آنتن مي‌رود، گفت: اين برنامه در راستاي معرفي زنان سرپرست خانواري تدارك ديده ده كه موفق شده‌اند با ايجاد يك كارگاه اقتصادي به زندگي خود و ديگران رونق بدهند.

وي ادامه داد: ما مي‌خواستيم از اين طريق توانايي خانم‌ها را يادآوري كنيم و اينكه زنان تا چه اندازه مي‌توانند چرخ‌هاي اقتصادي مملكت را بچرخانند. هرچند كه در تهيه اين برنامه قرار بر حضور بانوان بود اما متاسفانه بسياري از زنان موفق هم داشتيم كه علاقه‌مند به حضور جلوي دوربين نبودند و اتفاقا تعدادشان هم كم نبود.

وي اظهارداشت: اين برنامه با همكاري كميته امداد امام خميني(ره) تهيه شده و در سري اول تا به حال با 60 بانو كه مراحل استعلام را سپري كرده‌اند، گفت‌وگو شده است. نكته قابل توجه اين است كه بانواني كه به اين برنامه مي‌آيند با هم ارتباط خوبي برقرار مي‌كنند و حتي شده كه از هم الگوبرداري كرده‌اند و همين موضوع به كسب موفقيت‌هاي بيشتر نيز شده است. 

تورنگ همچنين درباره حضور فريبا كوثري به عنوان مجري اين برنامه نيز عنوان داشت: نمي‌توانيم بگوييم ايشان مجري هستند، در حقيقت خانم كوثري روابتگر ماجراي زندگي خانم هاي مهمان برنامه است و خدا را شكر تا به حال ارتباط بسيار خوبي نيز با مهمانان و مخاطبان برقرار كرده‌اند. ايشان خانمي محجوب و بااخلاق هستند و انتخاب ايشان براي ما هم كار آساني نبود.

وي ادامه داد: ما چندين كانديدا براي روايت اين برنامه داشتيم اما در نهايت به ايشان رسيديم. خوشبختانه خانم كوثري ارتباط بسيار خوبي با مهمانان برقرار كرده و آنها هم با او خيلي راحت هستند. پيام‌هاي مردمي هم نشان مي‌دهد از اين برنامه استقبال كرده‌اند.

 

قائم مقام مدير شبكه پنج و سرپرست گروه كودك و خانواده اين شبكه گفت: در مجموعه «زنان سرزمين من» تا قسمت 38 قصه زندگي خانم هايي را مي‌بينيم كه به هر دليلي از جمله فوت يا طلاق همسر ندارند اما در 12 قسمت اخر شاهد حضور مهمان‌هايي خواهيم بود كه همسر هم دارند ولي به دلايلي بار تأمين مخارج زندگي بر دوششان افتاده و اتفاقا در اين مسير هم موفق عمل كرده‌اند.

 

 

 ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir