تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

عذرا وكيلي به مهر گفت:
ضبط سلام كوچولو از سر گرفته شد

کد خبر : 85409 تعداد بازدید : 698 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹   ساعت خبر : ۰۹:۳۲

عذرا وكيلي گوينده پيشكسوت برنامه «سلام كوچولو» درباره توليد مجدد اين برنامه گفت كه ضبط آن را با تغييراتي در آيتم ها آغاز كرده اند.


عذرا وكيلي درباره ضبط دوباره برنامه «سلام كوچولو» كه به علت تركيب با برنامه اي ديگر مدتي متوقف شده بود، گفت: به تازگي ضبط اين برنامه را شروع كرده ايم و همانطور كه پيش از اين بيان شده بود مدت برنامه هم كاهش يافته است.

وي ادامه داد: زمان برنامه به طور مستقل حدود 15 دقيقه بود و اكنون كه در يك برنامه ديگر تركيب مي شود بايد حدود 7 تا 8 دقيقه باشد. البته با اين زمان بندي برنامه را نمي توان به شيوه گذشته روي آنتن برد چون در برنامه خردسال ابتدا بايد حدود 2 تا 3 دقيقه ذهن كودك را آماده كرد اما ما اين زمان را نداريم بنابراين من فكر كردم برنامه را در چند آيتم پخش كنيم.

وكيلي با اشاره به اين آيتم ها و توضيح آنها اظهار كرد: ما در يك آيتم از بزرگترها درخواست مي كنيم كه با ما تماس بگيرند و تولد فرزندانشان را اعلام كنند و ما هر ماه يك بار به همه متولدان آن ماه مي پردازيم و تولدشان را به نوعي جشن مي گيريم و همچنين هر روز صداي پدر و مادرها را طي تماس هاي تلفني با برنامه مي شنويم. آيتم ديگري داريم كه پدر و مادرها تماس مي گيرند و از ويژگي هاي فرزند خوب مي گويند و خود كودكان هم طي ارتباط كوتاهي مهارت هايي را كه بلد هستند، توضيح مي دهند.

اين گوينده و برنامه‌ساز پيشكسوت با اشاره به تغييرات ساختاري در برنامه «سلام كوچولو» يادآور شد: ما سعي مي كنيم حضور كودكان به صورت تلفني باشد و حضور استوديويي نداريم. از طرف ديگر در اين برنامه مي خواهيم گزارشگران افتخاري داشته باشيم و به كم توانان جسمي و نابينايان توجه كنيم. فكر مي كنم با اين برنامه ارتباط نزديك تري با خانواده ها پيدا مي كنيم و شايد خوب باشد كه وقت آن از7 تا 8 دقيقه بيشتر شود.

وكيلي در پايان درباره زمان پخش برنامه عنوان كرد: ما فعلا در حال ضبط هستيم و ممكن است بعد از اربعين پخش شود. درحال حاضر بايد تست كنيم تا ببينيم برنامه چگونه بايد باشد.

۱۳۹۶/۰۸/۰۹
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir