تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


شكرستاني ها دوباره مي آيند

کد خبر : 85443 تعداد بازدید : 854 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹   ساعت خبر : ۱۳:۲۰

تهيه‌كننده «شكرستان» از ساخت سري جديد اين مجموعه انيميشن، در قالب چهار قسمت براي پخش از تلويزيون خبر داد.


سيد مسعود صفوي  تهيه‌كننده مجموعه «شكرستان»  از پيش توليد سري جديد اين مجموعه خبر داد و گفت: قرار است موضوعات و شخصيت‌هاي جديدي هم به مجموعه اضافه شوند.

او در توضيحاتي درباره‌ي «شكرستان»، گفت: اين مجموعه بعد از آنكه تلويزيون تصميم به توليد عروسكي آن گرفت، كمي ضربه خورد و از آن كيفيتي كه شكل انيميشيني داشت خارج شد.

صفوي گفت: با تصميماتي كه مابين مركز صبا و تلويزيون انجام شد قرار شد سري جديد «شكرستان» در 104 قسمت با شكل قديم يعني همان انيميشن ساخته شود. پيش توليد اين مجموعه به اتمام رسيده است و قرار است كاراكترهاي جديد به آن اضافه شود.

تهيه كننده «شكرستان» سپس گفت: توليد سري جديد مجموعه «شكرستان» يك سال به طول مي‌انجامد و قرار است از شبكه دو سيما به روي آنتن برود.

وي درباره موضوعات سري جديد انيميشن «شكرستان» نيز گفت: «شكرستان» سبك زندگي ايراني را به تصوير مي‌كشد و در سري جديد قرار است به موضوعات جديدي از جمله مسائل روز پرداخته شود. معمولا در هر فصل از اين مجموعه هشت موضوع بزرگ را انتخاب مي‌كنيم.

تهيه‌كننده سريال «تاريخ از اين ور» درباره ادامه پيدا كردن ساخت شكرستان، بيان كرد: شكرستان از آنجا كه به ماجراي شهر مي‌پردازد و ماجراهاي يك شهر هيچ وقت تمامي ندارد، مي‌تواند ادامه‌دار باشد. در حال حاضر در سري جديد، كار ما دشوارتر شده؛ چرا كه مي‌خواهيم اصلاح وضع موجود كنيم تا دوباره به همان شرايط بهتر قبل، برگرديم.


۱۳۹۶/۰۸/۰۹
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir