تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


عيادت رئيس رسانه ملي از جمشيد مشايخي

کد خبر : 85498 تعداد بازدید : 800 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰   ساعت خبر : ۱۱:۴۴

دكتر علي‌عسكري رئيس رسانه ملي شب گذشته به عيادت هنرمند پيشكسوت، چهره ماندگار هنر و يكي از پنج ستاره سينماي ايران، جمشيد مشايخي رفت و جوياي احوال وي شد.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،رئيس سازمان صداوسيما، ديشب به همراه معاون سيماي رسانه ملي، از جمشيد مشايخي، هنرمند برجسته تلويزيون، سينما و تئاتر در بيمارستان عيادت كرد و در گفتگو با پزشك معالج وي در جريان مراحل درمان اين هنرمند قرار گرفت.

دكتر علي‌عسكري استاد مشايخي را از سرمايه‌هاي ارزشمند هنر به ويژه تلويزيون دانست و ابراز اميدواري كرد به زودي اين هنرمند صاحب نام، سلامت خود را باز يابد و دوباره صفحه تلويزيون و عرصه سينما از وجود وي بهره‌مند شود.

در اين ديدار جمشيد مشايخي ضمن قدرداني و تشكر از توجه رئيس سازمان صداوسيما گفت: اين‌گونه توجهات باعث دلگرمي هنرمندان مي‌شود و براي ما بسيار ارزشمند است. اين هنرمند برجسته سينما و تلويزيون در اين ديدار كوتاه، دغدغه‌هاي خود را هم در زمينه مسائل فرهنگي بيان كرد.

جمشيد مشايخي در ميان پنج ستاره سينما و تلويزيون ايران، بيشترين تعداد سريال را (44 سريال) براي تلويزيون كار كرده است كه معروف‌ترين آن، سريال هزاردستان و نقش خاطره‌انگيز رضا خوشنويس است. مشايخي 83 ساله مدتي است به دليل عارضه كليوي در بيمارستان بستري است و به گفته پزشكان تا هفته آينده بهبود كامل خود را بدست مي‌آورد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۰
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir