تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۷      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


پوشش راهپيمايي اربعين در قرارگاه رسانه‌اي معاونت امور استان‌ها

کد خبر : 85713 تعداد بازدید : 527 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵   ساعت خبر : ۱۳:۵۵

قرارگاه رسانه‌اي معاونت امور استان ها در مسير نجف به كربلا راه پيمايي بزرگ اربعين را پوشش مي دهد.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، حامد فاتحي‌ پولادي مجري طرح انعكاس حركت زائران اربعين حسيني در مسير نجف به كربلا با اشاره به استقرار قرارگاه رسانه‌اي معاونت امور استان‌هاي سازمان صدا و سيما در موكب آستان مقدس كريمه اهل بيت(س) اظهار كرد: اين قرارگاه عهده‌دار سيگنال‌رساني، پوشش تصويري و برقراري ارتباط زنده روزانه با 33 مركز استاني و شبكه‌هاي ملي در مسير پياده‌روي اربعين حسيني تا روز اربعين است.

وي افزود: پرداختن به سوژه هاي بكر و انعكاس فعاليت خادمين با بهره مندي از مجرياني از جمله پيام ابراهيم پور، سيد مرتصي جوادي، اسماعيلي و ديگر همكاران از ويژگي هاي اين ارتباطات روتين خواهد بود.

مجري اين طرح گفت: اين ارتباطات در قالب هاي مختلف با عناويني از جمله ويژه برنامه «چند قدم مانده به عشق»، ارتباطات درون برنامه اي و باكس هاي مستقل با نام عمود 1080 از شبكه هاي استاني و سراسري يك، دو، سه، چهار، پنج، قرآن، آموزش، شما، جام جم، افق در حال پخش است. از جمله خدمات رسانه اي ديگر اين قرارگاه هم در شبكه خبر و شبكه هايي كه مجري و گزارشكر مستقل اعزام مي كنند به صورت مداوم در حال انجام است كه در مجموع  بيش از 15  نوبت ارتباط زنده روي آنتن مي رود.

مسئول قرارگاه رسانه‌اي معاونت امور استان‌هاي سازمان صداوسيما با اشاره به همكاري آستان حضرت فاطمه معصومه (س) با اين قرارگاه رسانه‌اي عنوان كرد: مسئولان آستان مقدس كريمه اهل بيت (س) همه تلاش خود را به كار گرفتند تا بهترين امكانات از قبيل اسكان و اينترنت را در اختيار تيم رسانه‌اي قرار دهند.

وي در پايان گفت: سازماندهي و اعزام اين گروه به عراق در حداقل زمان و با كمترين هزينه صورت پذيرفت كه حمايت هاي بي شائبه معاونت امور استان ها، معاونت سيما، معاونت توسعه و فناوري رسانه، رييس مركز سيماي استان ها، اتحاديه راديو تلويزيون هاي اسلامي و البته همت يكايك اعضاي گروه، اين جهاد رسانه اي را رقم زد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۵
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir