تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


ويژه برنامه هاي مركز چهارمحال و بختياري در اربعين حسيني

کد خبر : 85719 تعداد بازدید : 313 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵   ساعت خبر : ۱۴:۱۷

همزمان با اربعين حسيني ويژه برنامه هاي متنوعي در شبكه هاي استاني صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري توليد و پخش مي شود.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در آستانه اربعين حسيني شبكه استاني سيماي جهان بين با اعزام گروه برنامه ساز به كشور عراق با تهيه و پخش برنامه "مسير عشق" به تهيه كنندگي داريوش نيكبخت و گزارش هاي ابوالفضل هادي پور، حال و هواي زائرين عزادار را در اين ايام به تصوير مي‌كشد.

در اين برنامه با برقراري ارتباط مستقيم با واحد سيار مركز مستقر در عمود 285 موكب قمر بني هاشم استان چهارمحال و بختياري در شهر نجف اشرف با گزارش و مصاحبه با زائرين و عزاداران حسيني و گفتگو با كارشناسان و ميهمانان، خدمات ستاد عتبات عاليات استان به زوار نيز بيان مي شود.

همچنين در روز اربعين، مراسم عزاداري هيات مذهبي استان از محل امامزاده دو خاتون شهركرد و قرائت زيارت اربعين به صورت زنده از ساعت 9:30 دقيقه صبح به مدت 120 دقيقه به تهيه كنندگي بيژن علي بابايي از سيماي جهان بين پخش مي شود.

"اربعين عشق" هم عنوان ويژه برنامه شبكه استاني صداي مركز چهارمحال و بختياري است كه همزمان با اربعين حسيني به صورت زنده از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقيقه به تهيه كنندگي مرضيه رفيعي و اجراي جعفر زماني از راديو جهان بين پخش مي شود.

مباحث كارشناسي، معرفي كتاب، گزارش، تلفن و پيامك، مداحي، مرثيه سرايي و شعرخواني از جمله بخش هاي اين برنامه است و گزارشگر برنامه مستقر در كربلاي معلي در ارتباط هاي زنده تلفني، دل هاي عاشقان حسيني را در اين روز روانه صحن و سراي حضرت اباعبدالله الحسين (ع) مي كند.


۱۳۹۶/۰۸/۱۵
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir