تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۳      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

تلاش براي تعامل بيشتر با رسانه‌ها
بازديد مدير كل روابط عمومي صداوسيما از ايسنا

کد خبر : 85741 تعداد بازدید : 640 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۰:۱۵

مدير كل روابط عمومي صداوسيما، در ديدار با مديرعامل و خبرنگاران خبرگزاري ايسنا، راه هاي افزايش تعامل ميان دو رسانه رسمي كشور را بررسي كرد.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي به نقل از خبرگزاري ايسنا، محمد حسين رنجبران در ديدار با دكتر علي متقيان مدير عامل خبرگزاري ايسنا، ضمن تاكيد بر ضرورت تعامل بيشتر صداوسيما با ديگر رسانه‌ها از جمله ايسنا، گفت: تلاش ما در روابط عمومي رسانه ملي ، افزايش همكاري با رسانه‌ها به ويژه در حوزه خبر است .

رنجبران كه همراه با سيدهادي شريف‌زاده، مدير اطلاع رساني و ارتباط با رسانه‌ها به ايسنا رفته بود،‌افزود : حضور در رسانه‌ها و شنيدن نظرات آنان نيز در راستاي همين سياست شكل مي‌گيرد و گام اول را با ايسنا شروع كرديم.
مدير كل روابط صداوسيما همچنين با اشاره به لزوم تشكيل انجمني براي خبرنگاران و نويسندگان حوزه راديو و تلويزيون، خاطرنشان كرد: يكي از برنامه‌هاي ما اين است كه با راه‌اندازي چنين تشكلي به صورت حرفه‌اي به حوزه نويسندگي و نقد در عرصه راديو و تلويزيون نگاه كنيم و از پيشنهادات و طرح‌هاي سازنده استفاده و در پايان هر مقطع از پيشنهادات سازنده و نقدهاي برتر و منصفانه قدرداني كنيم و اميدواريم رسانه‌هاي مختلف در اين خصوص نظراتشان را به ما منعكس كنند تا بتوانيم تشكلي قوي و موثر ايجاد كنيم.

 

رنجبران با ابراز اينكه " صداوسيما در دو سال گذشته تغييرات بارزي كرده اظهار كرد: هنوز به نقطه مطلوب نرسيده‌ايم اما برنامه‌ريزي‌هاي مناسبي در قبال برنامه‌هاي تلويزيون و به ويژه سريال‌هاي تلويزيوني صورت گرفته است.
او از ساخت 42 عنوان سريال و همچنين از پيش توليد 56 سريال با حضور كارگردانان بزرگ از طيف‌هاي فكري متفاوت خبر داد و در عين حال،‌ گفت: داوود ميرباقري، حسن فتحي، كيانوش عياري، جواد شمقدري، رضا ميركريمي  كارگرداناني از طيف‌هاي مختلف هستند كه كار جديدي در تلويزيون به ‌دست گرفته اند و به زودي شاهد پخش سريال هاي آنان از شبكه هاي سراسري خواهيم بود.

 

رنجبران با اشاره به اينكه رييس رسانه ملي هم بر تعامل مطلوب با رسانه‌ها تاكيد دارد، گفت: آينده بهتري را براي فضاي تعامل با رسانه ها پيش بيني مي كنيم و اميدواريم اين پيوند برقرار شود.
مدير كل روابط عمومي صداوسيما در عين حال از اقدامات جديد اين رسانه براي بهتر شنيده شدن صداي مردم خبر داد و در اين راستا توضيح داد: قرار است در واحد ارتباط با مخاطبان(162) ارتباط پررنگ‌تري با مردم صورت بگيرد تا مطالبات مردمي ، دقيقتر و موثر تر پيگيري شود.

 او گفت:مخاطبان خودشان را روي آنتن كم مي‌بينند. در طول اين مدت پيام‌رسان سروش را فعال كرده‌ايم و از اين پس نيز قرار است ارتباط بيشتري را در 162 داشته باشيم تا مردم بيشتر صداي خود را از آنتن رسانه ملي بشنوند.
مديركل روابط عمومي صداوسيما در پايان اين گفت‌وگو از راه‌اندازي برنامه جديدي براي معرفي آثار قابل توجه صداوسيما در كنار برنامه شما و سيما خبر داد و گفت: قرار است برنامه‌اي تدارك ديده شود كه در آن شاخص‌ترين برنامه‌هاي صداوسيما در معاونت‌هاي مختلف معرفي شوند كه در اين زمينه در آينده بيشتر اطلاع رساني خواهيم كرد.

مديركل روابط عمومي رسانه ملي پس از ديدار با مديرعامل خبرگزاري ايسنا، از بخش هاي مختلف اين خبرگزاري بازديد و با خبرنگاران ، دبيران و سردبيران اين خبرگزاري گفت و گو كرد .


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir