تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۳      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


پرس تي وي به دنبال حقيقت در امواج اربعين

کد خبر : 85758 تعداد بازدید : 483 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۲:۲۶

با شخصيت هاي مهم سياسي و فرهنگي جهان در راهپيمايي اربعين امسال در مستند «به دنبال حقيقت در امواج اربعين» همراه شويد.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، محمدرضا محمدنجات با موضوع حضور چهره هاي مهم سياسي و فرهنگي دنيا مانند الكساندر دوگين، فيلسوف و كارشناس سياسي مشهور روسيه و يا سينتيا مك كيني نماينده سابق مجلس نمايندگان آمريكا و .... در پياده روي بزرگ اربعين امسال، مستند «به دنبال حقيقت در امواج اربعين» را براي  پرس تي وي مي سازد.

 مستند «به دنبال حقيقت در امواج اربعين» كه به مناسبت پياده روي بزرگ اربعين در حال توليد است، حضور شخصيت هاي سياسي و فرهنگي به نام و مشهوري را در اين رويداد بزرگ فرهنگي – مذهبي شيعيان جهان همراهي مي كند كه شركت آن ها در اين مراسم مي تواند نشانه و پيام روشني براي تمام دنيا از جذابيت انديشه عميق نهفته در اين حركت عظيم شيعيان و مسلمانان باشد.

در اين مستند كه قرار است در دو قسمت 50 دقيقه اي توليد شود دوربين مستند پرس تي وي مسير پياده روي اربعين را در كنار شخصيت هاي مهم طي مي كند. از جمله اين شخصيت ها «سينتيا مك كيني» است كه سابقه 12 سال حضور در مجلس نمايندگان آمريكا را دارد و هم اكنون استاد دانشگاه بنگلادش است و به گفته خودش از مدت ها قبل در فكر سفر به عراق بوده است، «الكساندر دوگين»، فيلسوف و كارشناس سياسي مشهور روسيه و رهبر جنبش اوراسيا ؛ «امام مجاهد عبدالكريم»، امام جماعت مسجد الرسول(ص) شهر لس آنجلس در ايالت كاليفرنياي امريكا؛ «دكتر لئونيد ساوين»، سردبير مجله روسي ژئوپليتيك و معاون جنبش بين المللي اوراسياي روسيه ؛ «كاترين شاكدام»، تحليلگر سياسي و رئيس موسسه مطالعات خاورميانه «شفقنا»  در لندن؛ «توري راسل»، از بنيانگذاران سازمان Hand Up United بعد از قتل مايكل براون نوجوان سياه پوست؛ از يگر شخصيت هايي هستند كه در قاب اين دوربين قرار مي گيرند.

در ادامه اين مستند، محمدرضا محمدنجات، كارگردان اين مجموعه دو قسمتي، لنز دوربين خود را در اين همايش بزرگ اربعين چرخانده و براي مصاحبه به سراغ چهره هاي مطرح ديگري كه در اين مراسم باشكوه حضور يافته اند، مي رود تا آنه ا نيز از احساسات خود و نگاهشان به اين حضور مردمي شگفت انگيز بيشتر بگويند.

«مارك گلن»، روزنامه نگار، نظريه‌پرداز و تحليل‌گر ارشد مسائل سياسي آمريكا؛ «ماما ادي آرمسترانگ»، قصه گو و نويسنده سياه پوست آمريكايي؛ « ماتوزوف وياچسلاو نيكولايويچ»؛ ديپلمات سابق روسيه و مشاور ارشد سرگئي لاوروف وزير امور خارجه روسيه در مسائل خاورميانه؛ همه از جمله شخصيت هاي فرهنگي و سياسي حاضر در راهپيمايي بزرگ اربعين امسال هستند كه در مستند پرس تي وي به آن ها پرداخته مي شود.

در كنار ساخت اين مستند، كيليپ-تيزرهاي 3 دقيقه اي نيز از حضور اين شخصيت ها توليد خواهد شد. اين كيليپ هاي 3 دقيقه اي شامل آيتم گرافيكي همراه با عكس و فيلم براي معرفي هر فرد، مصاحبه با شخصيت مدعو و مصاحبه هاي روتين از مراسم اربعين خواهد بود.

مستند «به دنبال حقيقت در امواج اربعين» به كارگرداني محمدرضا محمد نجات در دو قسمت 50 دقيقه اي و با حضور دو تيم فعال در اين مراسم ساخته مي شود و هر تيم چند نفر از اين ميهمانان را به عنوان سوژه اصلي دنبال مي كنند و در شرايط مختلف با آن ها همراه خواهد بود.


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir