تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


ويژه‌ برنامه‌هاي صدا و سيماي مركز لرستان در اربعين حسيني

کد خبر : 85767 تعداد بازدید : 193 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۳:۰۳

صدا و سيماي مركز لرستان به مناسبت اربعين حسيني ويژه برنامه‌هاي متعددي را تدارك ديده است.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ، "قدم هاي بهشتي " عنوان ويژه برنامه‌اي است كه به منظور گراميداشت روز اربعين از شبكه افلاك  پخش مي‌شود. در اين برنامه، ارتباط مستقيم با مرز هاي مهران ، شلمچه ، چذابه و همچنين ارتباط با نجف و كربلاي معلي برقرار مي شود. مداحي  و مباحث كارشناسي از قسمت هاي اين برنامه است . "قدم هاي بهشتي" به مدت 50 دقيقه به تهيه كنندگي مهران فارابي روز اربعين پخش مي شود.

برنامه تلويزيوني "قامت استوار"  به مناسبت اربعين حسيني از ساعت 21 به مدت يك ساعت به تهيه كنندگي محمد رضا پولادوند پخش مي شود. گزارش از مراسم مذهبي ، سينه زني ، مداحي با حضور مداحان و كارشناسان در استوديو ، گزارش از موكب ها و مصاحبه با زائرين كربلا از آيتم هاي اين برنامه است.

برنامه هاي "صبحي ديگر" ، "نيم نگاه "و "خانواده " در سيماي افلاكنيز در اين روز به موضوع اربعين حسيني مي پردازند.

صداي مركز لرستان هم ويژه برنامه " اربعين عاشقي"  را پخش مي كند. ارتباط زنده تلفني با كربلا ، مباحث كارشناسي مذهبي ، پخش نوحه ها و مداحي ها از آيتم هاي اين برنامه است. اين برنامه روز اربعين حسيني از ساعت 9 تا 11 به تهيه كنندگي سوسن درجزيني از صداي مركز لرستان پخش مي شود. برنامه هاي "كوچه باغ جواني "و "ايواره تو وخير "هم در اين روز با موضوع اربعين حضرت اباعبدالله الحسين (ع) از راديو لرستان پخش مي شود.

معاونت خبر مركز لرستان هم با توليد چند گزارش خبري از موكب ها ، مراسم اربعين در سطح استان لرستان و همچنين ارتباط با خبرنگاران اعزامي به شهرهاي نجف و كربلا به انعكاس اخبار اربعين مي پردازد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir