تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


از شبكه هاي اجتماعي در دنياي بازاريابي تا اهميت سلامت و كار در زندگي

کد خبر : 85778 تعداد بازدید : 133 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۴:۵۹

راديو اقتصاد چهارشنبه 17 آبان در برنامه هاي "رويش"، "كالاي ايراني" و "ايستگاه نود و هشت" به موضوع شبكه هاي اجتماعي و بكارگيري آن ها در دنياي بازاريابي، اهميت سلامت و كار در زندگي  و ...خواهد پرداخت.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در برنامه "رويش" فردا مهندس علي محمدي كارشناس تبليغات و بازاريابي درخصوص شبكه هاي اجتماعي و بكارگيري آن ها در دنياي بازاريابي صحبت مي كند.

از ديگر موضوعات در اين برنامه مي توان به شبكه هاي اجتماعي و ظرفيت هاي آن در بازاريابي، اصول ماركتينگ در شبكه هاي اجتماعي و ... اشاره كرد.

برنامه "رويش" كاري از گروه كسب و كار به تهيه كنندگي مهرگان سوادكوهي، روزهاي شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 از راديو اقتصاد پخش مي شود.

در برنامه "كالاي ايراني"  داوود معرفت حيدري مدير عامل يكي از شركت هاي توليدي درباره توليد ماشين آلات توليد كنسانتره و آب ميوه گيري صنعتي صحبت مي كند.

وضعيت توليد و ميزان مصرف و ظرفيت توليد ماشين آلات توليد كنسانتره و آب ميوه هاي صنعتي، كيفيت محصولات داخلي نسبت به محصولات وارداتي و ... از ديگر موضوعاتي هستند كه در برنامه بررسي خواهند شد.

برنامه "كالاي ايراني" كاري از گروه صنعت و بازرگاني به تهيه كنندگي مهدي شيار شنبه تا پنج شنبه ساعت 10 از راديو اقتصاد پخش مي شود.

در برنامه "ايستگاه نود و هشت" دكتر مطيعي اقتصاددان به همراه ميهماناني از وزارت بهداشت درخصوص اهميت سلامت و كار در زندگي گفت و گو مي كنند.

اين موضوع كه كار يا سلامت كدام مهم تر است، در نظر داشتن هر دو با برنامه ريزي و ... از ديگر موضوعاتي هستند كه در برنامه بررسي خواهند شد.

برنامه "ايستگاه نود و هشت" كاري از گروه اقتصاد و جامعه به تهيه كنندگي مهرگان سوادكوهي شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 از راديو اقتصاد شنيده مي شود.


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir