تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۳      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


از عوامل موثر در دنياطلبي و گمراهي تا بهترين شيوه هاي صادرات برق در كشور

کد خبر : 85781 تعداد بازدید : 130 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۵:۰۱

راديو اقتصاد فردا در برنامه هاي "عيار سرخ"،"نود و هشتي ها" ، "چالش" و ... عوامل موثر در دنياطلبي و گمراهي، بهترين شيوه هاي صادرات برق در كشور و ... را بررسي مي كند.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در  برنامه "عيار سرخ" حجت الاسلام دكتر محسن عرفاتي كارشناس مذهبي درباره عوامل موثر در دنياطلبي و گمراهي صحبت خواهد كرد.

اين موضوع كه به تكليف الهي عمل نكردن و دوري از عبادت مقدمه دنياطلبي و گمراهي است نيز در برنامه مطرح خواهد شد.

ويژه برنامه "عيار سرخ" كاري از گروه كسب و كار به تهيه كنندگي محسن رنگيني در ايام محرم و صفر ساعت 12 از راديو اقتصاد پخش مي شود.

در برنامه "نود و هشتي ها" دلايل هدر رفت آب در واحد هاي صنعتي، راهكارهاي كاهش هدر رفت آب در واحد ها، استفاده از اصول اقتصادي در فرآيند آب مجازي و ... بررسي مي شوند.

برنامه "نود و هشتي ها" كاري از گروه اقتصاد و جامعه به تهيه كنندگي غلامرضا عزتي شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 از راديو اقتصاد شنيده مي شود.

در برنامه "چالش" مهندس پيام باقري از سنديكاي برق به همراه مهندس مجيدي از توليد كنندگان برق در خصوص بهترين شيوه هاي صادرات برق در كشور گفتگو مي كنند.

ظرفيت هاي بالقوه صادرات برق در كشور، ضرورت تبديل كشور به قطب صادراتي برق، دستاوردهاي صادرات برق در كشور، موانع و مشكلات اجرايي در صادرات برق و راهكارهاي رفع آن و ... از ديگر موضوعاتي هستند كه در برنامه بررسي خواهند شد.

برنامه "چالش" كاري از گروه صنعت و بازرگاني به تهيه كنندگي مطهره مهرابي ، روزهاي زوج ساعت 15 از راديو اقتصاد با شما همراه مي شود.

در برنامه "اقتصاد مجازي" محمدرضا عمراني كارشناس كسب و كار اينترنتي درباره خرده فروشي الكترونيكي صحبت مي كند.

مفهوم خرده فروشي، تكنيك هاي خرده فروشي در اينترنت و ... از ديگر مباحثي هستند كه در برنامه مطرح و بررسي خواهند شد.

برنامه "اقتصاد مجازي" كاري از گروه كسب و كار به تهيه كنندگي حميده رضا سلطاني ، روزهاي زوج ساعت 14:5 دقيقه از راديو اقتصاد پخش مي شود.


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir