تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۶      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


نقش ايران در ايجاد خط ريلي منطقه

کد خبر : 85785 تعداد بازدید : 122 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶   ساعت خبر : ۱۵:۰۳

راديو اقتصاد فردا با برنامه هاي "روستاي ما"، "ساعت صنعت" و "رهيافت" شنوندگان را همراهي مي كند.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، محمد كريم محمد ياري، مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري ايلام به همراه محمد غانمي دهيار روستاي «سوره» به موضوع روستاهاي مرزي و اسكان زائران اربعين مي پردازند.

از ديگر موضوعات در اين برنامه مي توان از امكانات براي زائران در استان ايلام ،آمار زائران، وضعيت روستاهاي مرزي، موقعيت جغرافيايي، معرفي روستا«سوره» و وضعيت اسكان و پذيرايي زائران اربعين، نگاهي به دو مسير هم ايلام و هم خوزستان و ... نام برد.

برنامه "روستاي ما" كاري از گروه كشاورزي به تهيه كنندگي ليلا اميد يگانه روزهاي شنبه تا پنج شنبه ساعت18:30  از راديو اقتصاد پخش مي شود.

در برنامه "ساعت صنعت" حسين زجاجي دبير انجمن صنعت شيشه ايران، مهرداد كريمي نماينده گروه صنعت شيشه كاوه، مهندس روح الله قياسي مشاور هيات مديره شيشه قزوين، محمدعلي قنبري رييس اتحاديه شيشه و آيينه تهران و نماينده اتحاديه در اتاق اصناف در خصوص جايگاه ايران در صادرات صنعت شيشه صحبت مي كنند.

بحث بازاريابي و صادرات در صنعت شيشه، مقايسه توان رقابتي شركت هاي ايراني و لزوم تقويت توانمندي هاي صادراتي كشور، لزوم گسترش هرچه بيشتر بازارهاي هدف، نقش و جايگاه صادرات محصولات در تحرك اقتصادي كشور و رونق اشتغال و رونق بازار كسب و كار و به تبع آن پيشرفت و توسعه اقتصادي كشور، مقايسه توانمندي هاي صادراتي ايران و ... از ديگر مواردي هستند كه در برنامه مطرح خواهند شد.

برنامه "ساعت صنعت" كاري از گروه صنعت و بازرگاني به تهيه كنندگي غلامرضا عزتي، روزهاي زوج ساعت 21 دقيقه از راديو اقتصاد پخش مي شود.

در برنامه "رهيافت" مهندس لاجوردي و مهندس حداد از كارشناسان حمل و نقل به همراه يكي از مسئولين حمل و نقل كشور درخصوص نقش ايران در ايجاد خط ريلي گفتگو مي كنند.

از ديگر موضوعات در اين برنامه مي توان به دليل تداوم بلاتكليفي ايجاد خطوط ريلي شلمچه به بصره، نقش موثر ايران در ايجاد اين خطوط ريلي، پتانسيل هاي حمل و نقلي ايران در ايجاد اين خط ريلي و نيز موانع و راهكارهاي موجود براي ايجاد خط ريلي شلمچه به بصره و ... اشاره كرد.

برنامه "رهيافت" كاري از گروه كسب و كار به تهيه كنندگي مطهره مهرابي، شنبه تا پنج شنبه ساعت 20 دقيقه از راديو اقتصاد شنيده مي شود.

 


۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir