تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


پخش ويژه برنامه هاي اربعين در شبكه سهند

کد خبر : 85796 تعداد بازدید : 133 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۰۸:۱۴

حوزه هاي مختلف صدا و سيماي مركز آذربايجان شرقي با برنامه هاي متفاوتي اربعين سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) را به تصوير خواهند كشيد. 


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ، برنامه هاي" سحرلر" ، "تبريزيم "و "گوروش" در روز اربعين حسيني به صورت ويژه پخش خواهند شد. در اين برنامه ها ارتباط مستقيم با مرزهاي مهران و شلمچه و همچنين ارتباط با نجف و كربلاي معلي برقرار خواهد شد .
ارسال گزارش زنده و لحظه به لحظه از راهپيمايي عظيم عاشقان حسيني (ع) در سطح شهر تبريز و ارتباط مستقيم و پخش زنده اجتماع عزاداران حسيني در مصلي اعظم حضرت امام خميني ( ره) ، پخش ويژه برنامه "در مسير عشق " از سلسله گزارش هاي ارسالي از همكاران اعزامي به كربلاي معلي ، پخش ميزگرد اربعين به صورت زنده با حضور كارشناسان مذهبي و ارتباط با ديگر مراكز استان ها و پخش مراسم عزاداري شهرستانها به صورت گزارش از برنامه هاي پيش بيني شده در شبكه استاني سيماي مركز آذربايجان شرقي است .
شبكه استاني صداي مركز هم با پخش برنامه هاي مختلف همراه عزاداران حسيني خواهد بود .

ارتباط زنده و گزارش مستقيم از اجتماع عزاداران حسيني ، اجراي مشترك با مراكز زنجان و اروميه و پخش مداحي و سخنراني از عمده برنامه هاي راديو است .
پخش نمايش راديويي " زيارت اربعين" در دو قسمت سي دقيقه اي ، پخش گزارش هاي همكاران اعزامي راديو برونمرزي به كربلاي معلي به منظور پوشش حضور زائران جمهوري آذربايجان در عراق و برگزاري جشنواره بين المللي اربعين كه از 23 مهرماه در راديو برون مرزي شروع و در بخش هاي مختلف سرود و نغمه هاي مذهبي به صورت پادكست به زبان هاي تركي استانبولي و تركي آذري پخش و تا آخر ماه صفر ادامه خواهد داشت .
معاونت خبر مركز آذربايجان شرقي هم با پخش سلسه گزارش هايي از پياده روي عاشقان حسيني و اجتماع عزاداران حسيني در مصلي اعظم حضرت امام خميني (ره) و توليد چند گزارش خبري از موكب ها ، مراسم اربعين در سطح استان و ارتباط با خبرنگاران اعزامي به شهرهاي نجف و كربلا به انعكاس اخبار اربعين خواهد پرداخت .


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir