تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    

شهاب عباسي در گفتگو با مهر:
افسانه هزارپايان به نيمه فيلمبرداري رسيد

کد خبر : 85798 تعداد بازدید : 590 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۰۸:۳۲

شهاب عباسي كه مجموعه «افسانه هزارپايان» را با رويكرد اقتصاد مقاومتي توليد مي كند،از به نيمه رسيدن تصوير برداري اين مجموعه خبر داد.


تهيه‌كننده و كارگردان مجموعه تلويزيوني «افسانه هزارپايان» كه پيش از اين «شكرآباد» و «دست به نقد» را در شبكه نسيم روي آنتن برده است به خبرنگارمهر گفت: بازيگران اين روزها در شهرك غزالي جلوي دوربين مي روند و با ضبط بيش از 40 درصد، تصويربرداري تقريبا به نيمه نزديك شده است.

وي در پاسخ به اينكه با نگاهي بر رويكردهاي شبكه نسيم به عنوان شبكه نشاط و سرگرمي تا چه اندازه دست برنامه‌سازان را براي شوخي باز گذاشته و خط قرمزهاي غيرضروري را از بين برده است، افزود: متاسفانه شكستن اين خط قرمزها شامل برنامه من نشده و بيشتر در «دورهمي» و «خندوانه» مجال بروز داشته است.

عباسي اشاره كرد: از زماني كه شبكه نسيم فعاليت خود را آغاز كرد من كنارشان بودم و مجموعه هايي چون «شكرآباد» و «دست به نقد» را ساختم اما خيلي فرصتي براي اين مسايل پيش نيامد و اتفاقا گاهي بايد محتاط عمل مي كرديم.

وي ادامه داد: پيش از همه اينها برنامه «خنده بازار» را روي آنتن شبكه سه داشتم و احساس مي كنم آن زمان دستم بازتر بود. البته اينها به سياست هاي شبكه هاي تلويزيوني برمي‌گردد كه اهداف و انتظاراتشان نسبت به يكديگر متفاوت است و من خود را ملزم به رعايتشان مي دانم.

عباسي شكستن برخي خط قرمزها را ترويج ادبيات وقيح دانست كه اين روزها در فيلم هاي كمدي سينمايي نمونه اش را كم نداريم و در اين باره توضيح داد: گويا عوامل آن آثار برنامه ريزي شان بر اين است كه از اصطلاحات بعضا غيراخلاقي استفاده كنند تا شايد مردم بخندند. من هيچ وقت به اين شكل خنداندن اعتقادي نداشتم و ترجيح مي دهم كمدي موقعيت را به تصوير بكشم يعني فضايي كه آدم ها بتوانند خودشان را جاي كاراكترها تصور كنند و با اين فكر بخندند.

وي در پايان بيان كرد: تا الان هم هر جا لازم بوده دغدغه هايم را گفتم ولي هر فيلمسازي دوست دارد براي اهدافي كه در سر دارد بيشتر دستش باز باشد. «افسانه هزارپايان» با هدف اقتصاد مقاومتي توليد مي شود اما براي اينكه از شعار فاصله بگيريم از ادبياتي تلطيف شده با رگه هاي كمدي بهره گرفته ايم.

مجموعه تلويزيوني «افسانه هزار پايان» يك طنز موقعيت و كمدي فانتزي است كه در ?? قسمت توليد خواهد شد و داستان زندگي خانواده‌ اي را روايت مي كند كه به بهانه تهيه جهيزيه عروسي راهي سفر مي‌ شوند اما با حمله راهزن‌ ها به كاروان ‌شان مسير زندگي ‌شان تغيير مي‌ كند...

تازه‌ترين ساخته شهاب عباسي به سرپرستي حسن وارسته و به قلم حمزه صالحي و امير شاداب به نگارش درآمده است


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir