تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


شرايط براي انعكاس رسانه اي موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس فراهم است

کد خبر : 86809 تعداد بازدید : 551 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۱۱:۴۷

مدير شبكه پنج سيما اعلام كرد :رسانه ملي به ويژه شبكه 5 سيما آمادگي دارد تا موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس را براي تبديل شدن به مجموعه اي براي تجمع فرهنگي ياري كند.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ، مجيد زين العابدين مدير شبكه 5 سيما  كه به همراه مديران گروه هاي مختلف اين شبكه از تالارها و نماي مقاومت در موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس بازديد كرد گفت: موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس  به طور كامل يك تاريخ پنجاه و چند ساله را براي مخاطب به نمايش مي گذارد و از نظر محتوا ، طراحي و تنوع ،كامل است.

وي افزود: خوشبختانه با حضور آقاي دكتر جعفري مدير عامل جديد موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس كه چهره نام آشناي حوزه رسانه است زمينه كار رسانه اي و انعكاس عمومي موزه فراهم شده است چرا كه به نظر مي رسد از اين حيث موزه مغفول بوده و مردم كمتر از منظر رسانه اي با اين مجموعه آشنا شده اند.

مدير شبكه 5 سيما بيان داشت: موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس به عنوان يك مجموعه فرهنگي تفريحي مي تواند محلي براي تجمع و بازديد عموم مردم به ويژه نسل چهارم و پنجم انقلاب باشد تا به طور كامل با فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و انديشه هاي انقلاب اسلامي آشنا شوند .
پيش از اين بازديد، در جلسه مشترك بين مدير عامل موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و مدير شبكه 5 سيما  بر لزوم توليد برنامه هاي مشترك در حوزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس تاكيد شد.

علي اصغر جعفري مدير عامل موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس در اين جلسه  اظهار داشت: موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس ظرفيت هاي مناسبي براي بهره برداري سازمان صدا و سيما  دارد كه با همكاري بيشتر با رسانه ملي ضمن معرفي موزه به مردم ، مي توان برنامه هاي فاخر توليد كرد.
وي افزود: سازمان صدا و سيما نسبت به ديگر دستگاه هاي فرهنگي فعاليت بيشتري در حوزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس داشته است كه اميدوارم در ادامه اين روند بتوانيم در توليد آثار مشترك از ظرفيت هاي موجود در موزه نيز بهره ببريم.
جعفري با اشاره به حوزه گسترده صدا و سيما گفت: حضور رسانه ملي در موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و توليد برنامه هاي مختلف در اين مجموعه مي تواند به تاثير گذاري بيشتر موزه  بر آحاد جامعه در سراسر كشور منجر شود.


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir