تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


پخش برنامه پياده آمده ايم در شب و روز اربعين از شبكه يك

کد خبر : 86815 تعداد بازدید : 298 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۱۲:۳۱

برنامه "پياده آمده ايم" امشب تا جمعه شب ساعت 20 از شبكه يك سيما و با كارشناسي حجت الاسلام پناهيان پخش مي شود.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،چهارمين قسمت از برنامه تلويزيوني پياده آمده ايم در حالي از شبكه سيما پخش شد كه در اين قسمت براي نخستين بار در يك برنامه مذهبي و معارفي يك نظرسنجي براي مردم برگزار شد.
در سومين فصل برنامه تلويزيوني "پياده آمده ايم "كه بعد از پخش از استوديو عصر در بين الحرمين در اربعين سال گذشته و شب هاي جمعه سال گذشته، اين بار به صورت زنده از محل استوديوي تازه تاسيس سازمان هنري رسانه اي اوج در مسير پياده روي نجف تا كربلا در عمود1120 پخش مي شود، حجت الاسلام و المسلمين عليرضا پناهيان در سلسله مباحثي پيرامون ارتباط حماسه پياده روي اربعين و ظهور حضرت مهدي عج صحبت مي كنند.

نظرسنجي برنامه "پياده آمده ايم" نيز كه طي دو روز گذشته با استقبال گسترده مردم روبرو شده است در رابطه با همين موضوع بوده و سوال آن مربوط به عوامل موثر در نزديكتر شدن ظهور حضرت مهدي است.

بينندگان اين برنامه مي توانند تا آخرين قسمت از اين فصل كه روز جمعه هفته جاري پخش مي شود با ارسال عدد گزينه مورد نظر خود به سامانه پيامكي 100085 در اين نظرسنجي شركت كنند.

از ميان شركت كنندگان در اين نظرسنجي هر شب به قيد قرعه به يك نفر كمك هزينه سفر به عتبات عاليات تقديم مي شود.

در دو  روز گذشته بيش از 40 هزار تن از مردم در اين نظرسنجي شركت كرده اند.
فصل سوم برنامه تلويزيوني "پياده آمده ايم" با همكاري بنياد فرهنگي روايت فتح و سازمان هنري رسانه اي اوج و به مناسبت اربعين حسيني هر شب تا جمعه شب حدود ساعت 20 از شبكه يك پخش خواهد شد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir