تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


وقتي همه براي زيارت او آمده اند

کد خبر : 86825 تعداد بازدید : 287 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۱۳:۴۳

مستند «حسين نوه پيامبر اعظم(ص)» روايتي از حضور زائران كشورهاي مختلف در پياده روي اربعين و حقيقت اين روز بزرگ، چهارشنبه 17 آبان، از شبكه افق پخش مي شود.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، مستند «حسين نوه پيامبر اعظم(ص)» روايتي است از حضور زائران خارجي در بزرگ ترين اجتماع انساني.

برنا دانش متولد شهر دالاس ايالت تگزاس در آمريكاست .او در همايش هاي گسترده روز قدس و تظاهرات ضد صهيونيستي مشاركت داشته و يك مسلمان مبارز آمريكايي است ولي حالا به ايران برگشته و فرصت يافته تا در مورد اسلام تحقيق كند.

برنا با عكاسي به نام سعيد آشنا مي شود كه قرار است با تيمي مستندساز در عراق، يك فيلم مستند درباره پياده روي اربعين بسازند ولي در آخرين لحظه از آنها جا مي ماند اما سعيد تصاوير و فيلم هاي زيادي براي او مي آورد كه داستان مستند «حسين نوه پيامبر اعظم(ص)» را تشكيل مي دهند.

زائراني از كشورهاي خارجي در اين فيلم توضيح مي دهند كه در پياده روي اربعين چه جاذبه هايي وجود دارد و انگيزه شان از حضور در اين مراسم معنوي چيست.

مستند «حسين نوه پيامبر اعظم(ص)» با تهيه كنندگي مرتضي شعباني و كارگرداني حيدر زيبايي، چهارشنبه 17 آبان، ساعت 20:30 از شبكه افق پخش مي شود.

تكرار اين مستند را مي توانيد ساعت 10:30 روز بعد از همين شبكه ببينيد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir