تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳      سرویس : تولید تحریریه مرکزی

    


تدارك ويژه رسانه استاني براي اربعين حسيني

کد خبر : 86832 تعداد بازدید : 664 تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷   ساعت خبر : ۱۵:۱۳

صداوسيماي مركز زنجان با فرا رسيدن اربعين حسيني برنامه ريزي گسترده اي را در گراميداشت اين روز و انعكاس عزاداري هاي پايتخت شور و شعور حسيني انجام داده است.


به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، صداوسيماي مركز زنجان با فرا رسيدن اربعين حسيني برنامه ريزي گسترده اي را در گراميداشت اين روز و انعكاس عزاداري هاي پايتخت شور و شعور حسيني انجام داده است.
ويژه برنامه «با عرشيان » از برنامه هاي  معاونت صداي اين مركز است. اين برنامه كه از ساعت 7 صبح  به مدت 60 دقيقه پنجشنبه 18 آبان، مصادف با روز اربعين به صورت زنده پخش مي شود شامل آيتم هايي از قبيل حضور كارشناسان مذهبي، مداحان و شعرا در برنامه است كه به تبيين و تحليل كارشناسي وقايع عاشورا و اربعين و همچنين ذكر مناقب و فضايل سيدالشهداء و ... خواهد پرداخت.
ديگر ويژه برنامه راديويي  «اربعين عاشقي» است كه در دو بخش در روز اربعين به صورت زنده پخش خواهد شد. بخش اول  از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقيقه  و بخش دوم از ساعت 16، به مدت 45 دقيقه با مركز آذربايجان شرقي اجراي مشترك خواهد داشت.

ارتباط با گزارشگران رسانه ملي در عتبات عاليات و ساير مراكز استان ها پوشش مراسم هاي عزاداري، مداحي، شعر، نمايش، گزارش، تلفن هاي مردمي، حضور ميهمان در برنامه،  زيارت اربعين از آيتم هاي «اربعين عاشقي» خواهد بود.
ويژه برنامه هاي تركيبي « آخشاملار» از ساعت 17/45، به مدت 75 دقيقه و «آي ايشيقيندا» از ساعت 22 به مدت 70 دقيقه نيز به اربعين حسيني اختصاص داده شده اند.
معاونت سيماي مركز هم با پخش زنده مراسم عزاداري هاي شب اربعين كه به مدت دو شب از ساعت 22 در  حسينيه اعظم زنجان برگزار مي شود، همراه با، هم استاني هاي سوگوار سيدالشهداء(ع) خواهد بود.
همچنين استقرار واحد سيار تلويزيوني در مسير دسته عزاداري حسينيه اعظم زنجان در روز اربعين و پخش آن به صورت زنده از ساعت 10 صبح ديگر برنامه سيماي مركز زنجان به شمار مي آيد.


۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ خبر     

    
© 2012 - pririb.ir - <Powered BY YIP> Contact us :epr@irib.ir