امروز پنج شنبه  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

گفت و گوی سازندگان «نون خ» با مخاطبان سریال

مشاهده ۴۲۰
۱۳۹۸/۰۱/۱۴- ۲۳:۴۰

گفت و گوی سازندگان «نون خ» با مخاطبان سریال

عوامل سریال نوروزی «نون خ» با حضور در واحد 162رسانه ملی با مخاطبان خود به گفت وگو می نشینند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عوامل سریال نوروزی «نون خ» با مخاطبان خود به گفت وگو می نشینند.

عوامل برنامه تلویزیونی «نون خ» با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما با مخاطبان گفت وگو خواهند کرد و به سوالات مختلف آنها پاسخ می دهند.
این گفت وگو روز شنبه 17 فروردین ماه از ساعت 15 در واحد ارتباط با مخاطبان (162) آغاز خواهد شد و مخاطبان می توانند پرسشهای خود را بدون واسطه با عوامل این مجموعه که در حال حاضر از شبکه یک سیما پخش می‌شود، مطرح کنند.

سریال «نون خ» به کارگردانی سعیدآقاخانی یک طنز اجتماعی است که در کنار پرداختن به معضلات اجتماعی، کاراکترهایش را در بستری از کمدی شریف و اخلاقی درگیر اتفاقات کمیکی می‌کند.

سعیدآقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهی، علی صادقی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضاحنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و ... از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.

انتهای پیام/

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما