امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

هیجان در فصل دوم عصر جدید بیشتر می‌شود

مشاهده ۳۳۲
۱۳۹۸/۰۲/۲۱- ۱۲:۵۷

هیجان در فصل دوم عصر جدید بیشتر می‌شود

اولین قسمت از فصل دوم برنامه عصرجدید شبکه سه، یکشنبه 22 اردیبهشت پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رقابت برگزیدگان دور اول برنامه عصر جدید در فصل دوم از فردا روی آنتن می‌رود.

ضبط مرحله دوم عصرجدید شروع شده و ۶۰ اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه‌ساز، برگزیده شده و یک هفته در باشگاه مهارت بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، آموزش دیده‌اند، حالا مهیای مرحله حساس این رقابت شده‌اند .

بنا به اعلام  روابط عمومی‌برنامه، فصل دوم، «عصرجدید» تغییراتی داشته که این تفاوت‌ها، هیجان برنامه را بالاتر خواهد برد. برای نمونه، در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت‌کننده‌ها باید با اجرای قوی‌تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند. در هر برنامه هم از میان اجراهای راه‌یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی‌شود. این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آنها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برمی‌گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم 24 ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن روبیکا یا با شماره‌گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، ۱۵ اجرا از میان ۶۰ اجرا، راهی نیمه‌نهایی خواهند شد.

قرار است در ماه مبارک رمضان این برنامه یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 22:30 پخش شود. بازپخش این برنامه نیز جمعه‌ها ساعت 17 خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما