امروز دوشنبه  ۱ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ابراز رضایت عضو شورای نظارت سازمان صدا و سیما از سریال‌های ماه رمضان امسال

مشاهده ۹۶۲
۱۳۹۸/۰۳/۱۱- ۱۰:۲۳

ابراز رضایت عضو شورای نظارت سازمان صدا و سیما از سریال‌های ماه رمضان امسال

سید احسان قاضی زاده‌هاشمی، عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما از نظر مثبت جامعه به سریال های رمضانی امسال رسانه ملی سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید احسان قاضی زاده‌هاشمی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی با بیان اینکه دو سریال برادر جان محصول شبکه سه و از یادها رفته محصول شبکه یک را دنبال کرده است، گفت: برایندی که نسبت به سریال های امسال رمضانی رسانه ملی در جامعه وجود دارد مثبت است و این سریال ها در بدنه جامعه خوب دیده شده است.

عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، با قدردانی از عملکرد عوامل برنامه ساز شبکه‌های مختلف سیما در سحرهای ماه رمضان نیز به ویژه برنامه سحرگاهی سر سفره خدا که از شبکه نهال و برای مخاطب کودک و نوجوان تهیه شده است اشاره کرد و گفت: این برنامه امسال خوراک خوب و ویژه ای را برای این گروه سنی با اهمیت، تهیه کرده است که جای قدردانی دارد.

نماینده مردم فریمان و سرخس در خانه ملت، با بیان اینکه لازم است در برنامه‌های سحر و افطار ماه رمضان رسانه ملی بیشتر به موضوع احترام به والدین و سبک زندگی صحیح پرداخته شود گفت: بهتر است برنامه‌های سحر ماه مبارک با این همه پراکندگی موضوع و کانال های مختلف پخش، ادغام شوند و یک یا دو برنامه پربار در ساعات سحر تقدیم مخاطب شود. با اینکار هم در منابع صرفه جویی می‌کنیم و هم به تعداد مخاطبمان اضافه خواهد شد.

 

 

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما