امروز شنبه  ۲۷ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

پیگیری صداوسیما مانع از لغو بازی فینال جام حذفی شد

مشاهده ۱۱۷۶
۱۳۹۸/۰۳/۱۳- ۰۰:۲۸

پیگیری صداوسیما مانع از لغو بازی فینال جام حذفی شد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی‌ با قدردانی از اقدام صدا و سیما در پیگیری حاشیه‌های فینال جام حذفی فوتبال گفت: اقدام هوشمندانه و مسئولانه رسانه ملی در پیگیری پخش این مسابقه از بروز حاشیه و  بهره برداری عده ای سودجو از این موضوع جلوگیری کرد.


به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی صداوسیما با قدردانی از رسانه ملی به ویژه شبکه سه سیما در درک حساسیت موضوع و پیگیری و اختصاص زمان مناسب  به آن تاکید کرد : اقدام رسانه ملی در پیگیری حواشی این بازی و قطع برنامه‌های روتین و پرمخاطب شبکه سه سیما ، از بروز حواث  تلخ در  جریان این بازی جلوگیری کرد.  وی افزود: همدلی و همراهی مسئولان استان به ویژه استاندار محترم و وزارت ورزش و اقدام خوب شبکه سه سیما سبب شد تا آرامش در ورزشگاه حاکم شود و علاقه مندان بتوانند این بازی را ببینند.
نعمتی تاکید کرد : تجربه نشان داده است که مباحث ورزشی همواره با اتفاقات اجتماعی همراه است و در این میان برخی از معاندان در آن سوی مرزها نیز تلاش می‌کردند که اتفاقات نادرستی برای این مسابقه رقم بخورد اما خوشبختانه صدا و سیما در این زمینه پیش دستی کرد و نگذاشت که نقشه تفرقه آمیز دشمنان عملی شود.
وی در پایان گفت: مخاطبان تمام لحظات این رویداد را به صورت زنده دیدند و رسانه ملی ساعت‌ها آنتن خود را به هواداران اختصاص داد تا لحظه به لحظه و با شفافیت کامل در جریان ماجرا باشند که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما