امروز دوشنبه  ۱ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

آغاز دهه آخر فصل بهار با دو تکریم و معارفه

مشاهده ۲۸۳
۱۳۹۸/۰۳/۲۰- ۱۶:۰۰

آغاز دهه آخر فصل بهار با دو تکریم و معارفه

مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس و مدیر کل آرشیو سازمان به طور جداگانه با حضور مسئولان رسانه ملی در یک روز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان در جلسه تودیع و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس سازمان از نقش رسانه ملی در هدایت افکار عمومی و اهمیت درک شرایط موجود سخن گفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در این مراسم با قدردانی از عبدالله زاده معاون پیشین این معاونت گفت: معاونت حقوقی و امور مجلس اکنون به جایگاه مناسبی رسیده و خلأهای موجود در تعامل میان رسانه ملی و مجلس شورای اسلامی‌ برطرف شده و کمبودهای سازمان در حوزه قوانین و ارتباطاتش، جبران شده است.

قائم مقام رئیس رسانه ملی با اشاره به جایگاه رسانه ملی در فضای رسانه‌ای جامعه گفت: صداوسیما هدایت افکار عمومی را برعهده دارد و درک شرایط موجود بسیار مهم است. وی افزود: این معاونت می‌تواند همچون گذشته در نقش پشتیبانی کننده، بخشی از بار رسانه‌ای و تاثیر بر افکار عمومی را برعهده بگیرد.

حجت‌الاسلام موسوی مقدم نقش اصلی در این معاونت را بر عهده مدیران و کارشناسانی دانست که در بدنه این معاونت کار می‌کنند و ابراز امیدواری کرد: با همراهی مدیریت جدید روند روبه‌رشدی را همراه با موفقیت‌های رسانه‌ای و سازمانی شاهد باشیم.

در پایان این مراسم از تلاش های محمد‌علی عبدالله‌زاده قدردانی و حسن گروسی به عنوان معاون جدید این معاونت معرفی شد.

معارفه مدیرکل جدید آرشیو سازمان صداوسیما

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم همچنین در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آرشیو سازمان، آرشیو رسانه ملی را از حوزه‌های پیشرو در رسانه ملی دانست و گفت: در آرشیو سازمان صداوسیما نگهداری منابع صرفا نگهداری با شکل و شمایل موزه‌وار نیست بلکه آرشیو رسانه ملی همانند سازمان، پویا و فعال است و از منابع آرشیوی آن می‌توان بسیار بهره‌برداری کرد.

وی با تاکید بر لزوم بهره‌برداری از سرمایه‌های سازمان گفت: آرشیو مهم‌ترین گنجینه رسانه ملی است و نگهداری، حفظ و به‌روز رسانی آن با همراهی و تلاش همکاران این اداره کل  میسور شده است.

در پایان این مراسم از تلاش‌های ارزنده سعید انبارلویی قدردانی و حسین مهدیان به عنوان مدیرکل جدید آرشیو معرفی شد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما