امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مسلم تهرانی کارگردان «محرمانه» از ویژگی‌های این مجموعه تلویزیونی می‌گوید
مسلم تهرانی کارگردان «محرمانه» از ویژگی‌های این مجموعه تلویزیونی می‌گوید

برنامه سازی برای نوجوانان سخت است

مشاهده ۸۳۸
۱۳۹۸/۰۳/۲۸- ۱۵:۱۴
تعداد بازدید:838
کارگردان مجموعه «محرمانه» شبکه سه از سختی‌های ساخت آثار نمایشی برای گروه سنی نوجوان سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مسلم تهرانی، کارگردان مجموعه تلویزیونی «محرمانه» با اشاره به اینکه در فصل اول این مجموعه مسائل روانی و روحیات نوجوانی و موضوعات اجتماعی را بررسی کردیم گفت: یک گروه کارشناس روان‌شناسی شامل چند دکتر، روان‌شناس و استادان دانشگاه مختصص در حیطه نوجوانان در این فصل همراه ما بودند و موضوعات فصل اول از روی شخصیت‌های واقعی برداشت شده است. وی افزود: گروه روان‌شناسی ما پرونده‌های عده‌ای از نوجوانان را بررسی و موضوعاتی را که فراگیری بیش‌تری داشته به ما معرفی کرده‌اندتا ویژگی‌ها از روی شخصیت‌های واقعی طراحی بشوند.

تهرانی جلب نظر مخاطبان را علت علت استفاده از زبان طنز دانست و گفت: از زبان طنز استفاده کرده‌ایم و دور از فضاهای جدی و تلخ کارشناسانه قصه را پیش برده‌ایم و کوشیدیم حرف‌های مهمی‌بزنیم.

وی افزود: برای ما مهم بود که حرف‌های علمی و به درد بخور را غیرمستقیم در دل قصه بیان کنیم.

تهرانی با بیان اینکه برنامه‌سازی برای نوجوانان کار دشواری است گفت: برنامه‌سازی برای این گروه سنی آن‌قدر سخت است که سال‌هاست کسی سراغش نرفته یا جرئت نمی‌کند سراغش برود و سال‌هاست ما برنامه نوجوانانه نداریم.

وی همچنین از دشواری کار با بازیگران نوجوان سخن گفت و افزود: مجموعه بازیگران نوجوانمان را از آموزشگاه‌های بازیگری و از بین تعداد زیادی متقاضی بعد از آزمایش‌های گوناگون انتخاب کرده‌ایم و قاعدتاً کار کردن با این نسل سختی‌های خودش را دارد.

مجموعه «محرمانه» از 18 خرداد امسال هر هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:15روی آنتن می‌رود.

حسین رفیعی، افشین سنگ چاپ، مهدی ابراهیمی، احمدرضا اسعدی، مسعود رهنما، ساناز سماواتی، فاطمه‌هاشمی، سوسن مقصودلو، جواد خواجوی، یزدان کاظمی، سحر شفیعی و … از جمله بازیگران این سریال هستند.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما