امروز چهارشنبه  ۲ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در دیدار با رییس رسانه ملی تاکید کرد:
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در دیدار با رییس رسانه ملی تاکید کرد:

دوربین صدا و سیما هر جا به موقع ورود کند مشکلات حل می‌شود

مشاهده ۱۵۹۷
۱۳۹۸/۰۴/۱۴- ۰۳:۴۰
تعداد بازدید:1597
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به حضور موثر سازمان صدا و سیما در حادثه سیل امسال این استان و انعکاس به موقع مشکلات مردم تاکید کرد: دوربین صدا و سیما هرجا به موقع وارد شود مشکلات را حل می‌کند و دردی از دردهای مردم را التیام می‌بخشد و این موضوع در حادثه سیل امسال هم ثابت شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در دیدار رییس سازمان صدا و سیما که به اهواز سفر کرده است با تشکر از توجهات ویژه رسانه ملی به مشکلات مردم در استان خوزستان خطاب به دکتر علی عسکری افزود: ما شما را انسانی انقلابی و مومن می دانیم وبعنوان رییس رسانه ملی به خدمات موثر شما اعتماد داریم.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه مشکلات عمده ای در این استان وجود دارد که باید هر چه سریع تر برای رفع آنها اقدام کرد گفت: خواهش ما این است که رسانه ملی ضمن بیان ظرفیت های بزرگ خوزستان مشکلات این استان را هم منعکس کند تا مسئولان در جهت حل آنها اقدام کنند.
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد افزود: تلاقی آب و فاضلاب در شهر و در نتیجه شیوع بیماری‌های مختلف بویژه بیماری‌های پوستی میان مردم ، عمل نکردن مسئولان به تعهدات خود و قول هایی که به مردم داده اند از جمله مشکلات مردم خوزستان است که رسانه ملی باید آنها را به جد پیگیری کند .
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فر با تاکید براینکه باید فرهنگ کار و کار آفرینی را میان مردم بویژه جوانان این استان گسترش داد افزود: در این زمینه هم به کمک صدا و سیما احتیاج داریم و باید با برنامه ریزی دقیق این فرهنگ را جا بیاندازیم.
وی به برخی برداشت های اشتباه از بارش های فراوان امسال اشاره کرد و اظهارداشت: مردم تصور می‌کنند چون امسال سال پرآبی است باید آب برای کشاورزی تامین شود اما واقعیت چنین نیست و ما همچنان در تامین آب کشاورزی مشکل داریم و باید به درستی از این ذخیره استفاده کنیم .
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به مشکلات فراوان مردم سیل زده نیز اشاره کرد و ادامه داد: مسئولان دولت آنچنان که باید به تعهدات خود برای مردم سیل زده عمل نکرده اند و با تمام قول هایی که دادند هنوز وقتی در بین مردم می رویم می‌گویند مشکلاتشان حل نشده است.
امام جمعه اهواز اولویت اول استان را همچنان موضوع سیل و پیگیری مشکلات دانست و افزود: از رسانه ملی درخواست داریم تا همچنان در کنار مردم خوزستان باشد و مشکلات آنها را منعکس کند.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد همچنین به جامعه عرب زبان خوزستان و کودکان این بخش از جامعه خوزستان اشاره کرد و افزود :تقاضا می‌کنیم برای این نسل آینده کشور برنامه‌هایی مناسب به زبان عربی تولید کنید .
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد بر لزوم معرفی مشاغل مختلف به جوانان این استان تاکید و تصریح کرد: باید با ارائه مشاغل مختلف به جوانان استان تحرکی ویژه ایجاد کرد و ما کارهای مقدماتی در این زمینه را آغاز کرده ایم .

دکتر علی عسکری نیز در این دیدار گفت : خوزستان دارای ظرفیت های بزرگ در بخش های مختلف است و جایگاه مهمی در کشور دارد و باید به درستی از این ظرفیت عظیم استفاده کرد.
رییس رسانه ملی بر پیگیری مشکلات مردم سیل زده در رسانه ملی تاکید و تصریح کرد :ما همچون گذشته حل مشکلات مردم را از مسئولان مطالبه می‌کنیم و در عین حال راهکارهای لازم را نیز ارائه می دهیم .
وی اظهارداشت : یکی از بخش های مهم خوزستان کشاورزی می‌باشد که می تواند با سرمایه گذاری در آن زمینه‌های اشتغال را فراهم کرد.
رئیس رسانه ملی تاکید کرد : با توجه به شرایط خوزستان و با مدیریت صحیح و سرمایه گذاری می توان اشتغال زایی زیادی انجام داد.
دکتر علی عسکری گفت : باید طوری مدیریت کرد که هم زمینه‌های اشتغال در جامعه صورت گیرد و هم سرمایه گذاری بیشتر در کشور انجام شود.
وی افزود : با یک حرکت جهادی و مدیریت صحیح می توان مشکلات کشور را حل کرد.
رییس سازمان صدا و سیما بر فرهنگ سازی در زمینه کارآفرینی موثر از راههای مختلف تاکید کرد و گفت :ما با برنامه‌های مختلف سعی می‌کنیم راهکارهای جدیدی برای ایجاد اشتغال ارائه کنیم .

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما