امروز چهارشنبه  ۲ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیما منصوب شد

مشاهده ۲۰۰۱
۱۳۹۸/۰۴/۱۵- ۱۴:۱۴
معاون سیمای رسانه ملی در حکمی جواد شیخ اکبری را به سمت مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما، در حکمی جواد شیخ اکبری را به عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد.
معاون سیمای رسانه ملی در این حکم از شیخ اکبری خواسته است: با عنایت به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با بهره‎گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مهندسی و مدیریت پیام در ترویج معارف قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و تعمیق و گسترش دین باوری و ارزش‎های اخلاقی، معنوی و انقلابی در جامعه و نیز معرفی سبک زندگی مبتنی بر قرآن و عترت و جامعه سالم قرآنی اهتمام ویژه ای داشته باشد.
استفاده از دانش و تجربیات حوزه‌های علمیه، محافل قرآنی و اساتید برجسته دانشگاهی، پخش زیباترین تلاوت‎ها و عمیق‎ترین بحث‎های معرفتی با ساختارهای زیبا و هنرمندانه و ارتباط مستمر با محافل قرآنی و معارفی در سراسر کشور و انعکاس فعالیت‎های آن‎ها و بخصوص پویش گسترده برای حفظ قرآن کریم از دیگر مأموریت‌های مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیما است.
در این حکم همچنین  دکتر میرباقری از زحمات حجت‌الاسلام‎والمسلمین عرفاتی در طول تصدی سرپرستی شبکه قدردانی کرد.
گفتنی است جواد شیخ اکبری متولد 1357 و دانش آموخته کارشناسی ارشد معارف اسلامی و الهیات از دانشگاه امام صادق(ع) است. وی سال 1380 وارد سازمان صداوسیما می‌شود و به عنوان محقق و پژوهشگر با مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما فعالیت خود را آغاز می‌کند و سردبیری برنامه‌های زنده و بخش‎های مختلف خبری، دبیر شورای راهبردی، مدیریت گروه اقتصاد و سیاسی شبکه خبر و جانشینی رئیس این شبکه در امور تولید و مدیرکلی تولید و تامین برنامه‌های خبری شبکه خبر را در کارنامه کاری خود دارد. وی همچنین عضو شورای طرح و برنامه شبکه سه و پنج سیما، عضو شورای راهبردی شبکه شما، مشاور تولید مدیر شبکه پنج سیما، عضو شورای نظارت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی و مدیر گروه مستند شبکه ایران کالا بوده است. مدیریت و نظارت بر تولید مستندهای شاخص و ارزشی همچون «راز آرماگدون»، «خط امام»، «پایانی بر پایان»، «اشغال»، «نهم دی انقلاب سوم»، «بحران در سوریه»، «هم زبانی و بی زبانی» و ... از دیگر سوابق حرفه‎ای مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیماست.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما