امروز يك شنبه  ۶ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

گفت‌وگوی بی واسطه و صریح عوامل سریال «گاندو» با مخاطبان

مشاهده ۲۱۶۱
۱۳۹۸/۰۴/۱۸- ۱۱:۰۷
یک روز پس از پخش قسمت آخر سریال «گاندو» عوامل این سریال پر مخاطب و جذاب با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان روابط عمومی سازمان صدا و سیما (162) بی واسطه با بینندگان این سریال گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عوامل سریال 30 قسمتی گاندو که در شب های گذشته از شبکه سه سیما روی آنتن می رفت و به موضوع پرونده امنیتی دستگیری جاسوس ایرانی،آمریکایی جیسون رضائیان می‌پرداخت روی خط 162 از ساعت 10 به مدت یکساعت با مردم گفتگویی صمیمانه و صریح داشتند.

جواد افشار، کارگردان، آرش قادری، نویسنده، مجتبی امینی، تهیه کننده، مصطفی سلطانی، مجری طرح و مدیر تولید، حامد محسن پور، تدوینگر، فاطمه محمدجانی، عکاس، علیرضا صلواتی، تصویربردار و پیام دهکردی، وحید رهبانی، مجید نوروزی، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، علی افشار، خسرو شهراز، آزیتا ترکاشوند، نیلوفر شهیدی و کمند امیرسلیمانی بازیگران این سریال، از جمله میهمانان امروز روابط عمومی رسانه ملی بودند.

جواد افشار، کارگردان سریال گاندو، با ابراز خوشحالی از استقبال مردم از سریال گفت: مخاطبان در تماس های مکررشان از صراحت و شفافیت فیلم قدردانی کردند و خواستار ساخت سریال ها و مجموعه‌هایی از این دست شدند.

وحید رهبانی، (محمد آقا سریال گاندو ) نیز درباره موضوعات مطرح شده در تماس های مخاطبان گفت: فیلمنامه مورد توجه عده ای زیادی بود و سوالاتی در این خصوص داشتند. به عبارت دیگر اینکه پیگیر ادامه ماجرا بودند و می خواستند هرچه زودتر فصل دوم گاندو ساخته شود. رهبانی گفت: البته زمزمه‌هایی از ساخت فصل دوم این سریال به گوش می رسد.   

مجموعه تلویزیونی گاندو از 15 خرداد در 30 قسمت 45 دقیقه ای هرشب ساعت 21 از آنتن شبکه سه سیما پخش می‌شد. 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما