امروز چهارشنبه  ۲ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

سید جواد رضویان:
سید جواد رضویان:

کسی که سر سفره تلویزیون می نشیند تا انتها باید نوکر مردم باشد

مشاهده ۶۸۰
۱۳۹۸/۰۴/۲۳- ۱۱:۳۱
تعداد بازدید:680
سید جواد رضویان، تلویزیون را خانه پدری اش خواند و گفت: این اشتباه است که از ویترین تلویزیون بهره برداری و بعد جای دیگر کارمان را دنبال کنیم و دستمزدهای واقعی‌ را خارج از تلویزیون بگیریم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید جواد رضویان، بازیگر و کارگردان صاحب نام سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرگزاری مهر و در پاسخ به این سوال که مدتی اینطور برداشت می‌شد که جواد رضویان از تلویزیون قهر کرده است، گفت: من بچه تلویزیون هستم. واقعاً بحث، بحث قهر کردن نبود و نیست. تلویزیون خانه پدری من است و با وجود کمرنگ شدن فعالیتم در تلویزیون، دلم در خانه پدری بود!

جواد رضویان با بیان اینکه حتی در مدت کمتر شدن فعالیت هایش در تلویزیون هر از گاهی بهانه‌ای جور می‌کردم و سرکی به خانه پدری می‌کشیدم گفت: من بچه کف تلویزیونم و نگاهم این نیست که بهره‌برداری‌ام را از ویترین تلویزیون کرده‌ام و حالا باید بروم جای دیگر کارم را دنبال کنم و دستمزدهای واقعی‌ام را خارج از تلویزیون بگیرم. کسی که سر سفره تلویزیون می‌نشیند تا انتها باید نوکر مردم باشد.

رضویان، به اجرای برنامه «جشن رمضان» در ماه مبارک رمضان برای شبکه تهران هم اشاره کرد و گفت: اجرای «جشن رمضان» را بدون حاشیه می دانم چرا که من پیش‌تر تجربه اجرا داشتم. از سال ۷۵ کار اجرا را شروع کردم. کلی برنامه برای شبکه جام‌جم به روی آنتن بردم و تجربه اجرای ویژه‌ برنامه نوروزی را نیز داشته‌ام. طولانی‌ترین برنامه زنده نقد برنامه‌های تلویزیونی را در سال ۷۸ با همراهی حمید گودرزی و با عنوان «کاغذ کاهی» روی آنتن داشتم. به دلیل همین تجربه‌ها و سابقه، درگیر حواشی اجرای بازیگران نشدم. رضویان افزود بعد از ۱۳- ۱۴ ماه کار نکردن، این پیشنهاد را پذیرفتم به‌خصوص که در ماه رمضان، یک فعالیت شبانه بود و راحت‌تر می‌توانستم با آن کنار بیایم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما