امروز پنج شنبه  ۳ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

تجربه هیجان و سرگرمی در قاب سبز «لذت فوتبال»

مشاهده ۲۸۶
۱۳۹۸/۰۵/۰۲- ۱۱:۴۷
دیدارهای مهم و دیدنی جهان فوتبال در برنامه «لذت فوتبال» به تهیه‎کنندگی آرش موسایی، هر هفته از شبکه ورزش سیما، به‎صورت زنده، پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علاقه‎مندان به ورزش فوتبال، هر هفته شاهد دیدارهای جذاب و دیدنی، اخبار و حواشی فوتبال در گوشه گوشه جهان با اجرای مهدی توتونچی و رسول مجیدی در برنامه «لذت فوتبال» از شبکه ورزش هستند.
موسایی تهیه‎کننده برنامه «لذت فوتبال»، هدف از تهیه این برنامه را ارتقای اطلاعات فوتبالی مخاطبان جوان، تجربه هیجان و سرگرمی در قاب سبز تلویزیون، آنالیز تخصصی تیم‎ها با بهره‎مندی از کارشناسان اهل فن عنوان کرد و گفت: بینندگان این برنامه را پر قدرت‎تر از همیشه در فصل جدید که از ماه آینده آغاز می‌شود، از شبکه ورزش تماشا می‎کنند. تهیه‎کننده «لذت فوتبال» افزود: از آنجا که این برنامه هیچ شباهتی به هیچ یک از برنامه‌های فوتبالی پخش شده ندارد، سعی‎امان بر این بوده و هست تا با افزودن آیتم‎های جذاب به برنامه، میزبان شایسته‎ای برای هواداران این ورزش مهیج در شبکه ورزش تلویزیونِ کشورمان باشیم.

موسایی ادامه داد: بررسی روزنامه‌های ورزشی جهان، پخش کنفرانس‎های خبری سرمربیان و بازیکنان، برقراری ارتباط با کانون‌های هواداری باشگاه‌های اروپاییِ فعال در داخل کشور، ارتباط با کارشناسان و بازیکنان خارجی نام آشنا، حس و حال فوق العاده ای را به بینندگان برنامه «لذت فوتبال» منتقل می‌کند که فوتبال را حرفه ای و تخصصی دنبال می‌کنند. وی با اشاره به پتانسیل فوق العاده فوتبال دوستان در کشور و دریافت بازخوردهای خوب بینندگان در 257 برنامه پخش شده، اظهار داشت: ارتباط و تبادل نظر با جمع دوستانه جوانانی که فوتبال را حرفه‎ای و موشکافانه دنبال می‌کنند و از باشگاه‌ها و بازیکنان در جای جای جهان اطلاعات تخصصی دارند، سبب شد تا در «لذت فوتبال» ایده‌های بهتری را پیگیری کنیم و مخاطبان بیشتری را نیز جذب کنیم.
موسایی با بیان اینکه نزدیک به 60 نفر «لذت فوتبال» را از تهیه تا پخش همراهی می‌کنند، افزود: به طور قطع برای ترجمه روزنامه‌های ورزشی جهان، کنفرانس‎های خبری سرمربیان و بازیکنان و ... به مترجمان متعدد که به زبان‌های مختلف تسلط داشته باشند، نیاز داشتیم و غیر از آنان، مدیر تولید، سردبیر، مجریان و دستیاران، کارشناسان، عوامل تولید، نویسندگان و بسیاری دیگر ما را در تهیه و پخش برنامه‌ای از جهان برای طرفداران مستطیل سبز یاری می‌کنند. وی در پایان با بیان اینکه تمامی تلاش و توان تیمِ «لذت فوتبال» برای جلب رضایت بیش از پیش فوتبال دوستان است، اظهار داشت: مدیران شبکه ورزش پس از دریافت نظرات مخاطبان برنامه، نسبت به ادامه تهیه و پخش آن تاکید دارند و ما ضمن تشکر از بینندگانی که قابِ «لذت فوتبال» شبکه ورزش را برای رصد رویدادهای فوتبالی در جهان انتخاب کرده‎اند، می‎خواهیم نکته نظرات و پیشنهادهای خود را برای ساخت لذتِ فوتبالی بهتر، از طریق کانال های ارتباطی برنامه به ما منتقل کنند. گفتنی است: آرش موسایی پیش از این تهیه‎کنندگی برنامه «چهار سوی ورزش»، «پوشش مسابقات آسیایی جاکارتا 2018»، «مسابقات آسیایی اینچئون 2014» و نیز ویژه برنامه‌های مناسبتی را در شبکه ورزش بر عهده داشته است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما