امروز پنج شنبه  ۲۸ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

معرفی برترین‌های بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی

مشاهده ۲۰۳
۱۳۹۸/۰۵/۲۸- ۱۱:۲۲

معرفی برترین‌های بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی

در اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی آثار برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اسامی و عناوین آثار برگزیده در جدول ذیل درج شده است:

ردیف

نام

بهترین تندیس

در بخش

با عنوان

مرکز

1

 مجتبی علی بخشی

بهترین پویش ها

اصلی-توزیع و رصد
(فضای مجازی)

پویش سهم من آسمان

یزد

2

 رحیم کریم زاده

برترین پویانمایی

اصلی-تولید و تامین محتوا
(فضای مجازی)

شیرین و فرهاد

گلستان

3

 فریبا نورالله زاده

برترین پژوهش

اصلی-اقتصادی
(پژوهش)

راهبرد رسانه استانی در توسعه اقتصادی
استان با تاکید بر گردشگری زیارتی
در اربعین حسینی

ایلام

4

 حمید رجایی

برترین پژوهش

اصلی-اجتماعی
(پژوهش)

بررسی شیوه‌های افزایش شادی و نشاط از طریق شبکه استانی

اصفهان

5

  هانیه پژمان

برترین تولید پژوهش محور
(مشترک)

پژوهش برنامه ای
(پژوهش)

سفره قندی

خراسان جنوبی

6

  صادق صادقی

برترین تولید پژوهش محور
(مشترک)

پژوهش برنامه ای
(پژوهش)

سفره قندی

خراسان جنوبی

7

 زهرا بهروزی فر

برترین تولید پژوهش محور

پژوهش برنامه ای
(پژوهش)

ایران 626

خراسان جنوبی

8

 صادق آهنگران

بهترین خواننده انقلابی

جنبی-شعر و موسیقی

پاسدار رهبرم

خوزستان

9

 امیر رئوف

بهترین تولید ویژه رسانه

اصلی-شعر و موسیقی

چلچراغ

کهگیلویه و بویر احمد

10

 مجتبی ابوالقاسم پور

بهترین طراحی و تولید
موسیقی محلی

اصلی-با اجرای مفاخر استان
شعر و موسیقی

گنجینه

خراسان شمالی

11

 مهدی اردو

برترین تصویربردار

اصلی-خبر

حادثه تروریستی اهواز

خوزستان

12

 سعید پرویزی

برترین گزارش مستند

اصلی- خبر

قاچاق سوخت

فارس

13

 سید محسن طباطبایی

بهترین تیتراژ و معادن
خبر موفق

اصلی- خبر

تیتراژ و معادن خبر 

اصفهان

14

 مسعود خسروی

بهترین برنامه ساز

بهترین برنامه‌های مسابقه و مستند-صدا

اسپلونک

خراسان جنوبی

15

 علی نوری

بهترین رادیونما

رادیونما-صدا

رادیونما

اردبیل

16

 مریم تقی زاده

بهترین برنامه نوجوان

بخش اصلی-صدا

فصل نو (هوای تازه)

یزد

17

 مهدی آذری

بهترین برنامه ساز

ویژه-صدا

برنامه‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی

گیلان

18

 مژگان فرزانه

بهترین برنامه خانواده

اصلی- سیما

ائوئیم قراریم

اردبیل

19

 مهدی کریمی

بهترین تهیه کنندگی سریال

اصلی - سیما

جلال

اذربایجان شرقی

20

 پرویز شیخ طادی

بهترین کارگردانی سریال

اصلی- سیما

بانوی سردار

چهارمحال و بختیاری

21

 عباس اسماعیل تبار

بهترین برنامه ورزشی

اصلی-سیما

ورزش مازندران

مازندران

22

 محسن خلیفه

بهترین برنامه جوان

اصلی- سیما

گپ

فارس

23

 کاظم شریفی

بهترین برنامه شبانه

اصلی- سیما

مراحب

خوزستان

24

 نسیم تابستانی

بهترین تله فیلم

اصلی-سیما

شعری برای قاسم

گلستان

25

 مهدی شریفی

بهترین برنامه
چهل سالگی انقلاب

اصلی- سیما

دریای خدمت

بوشهر

26

 محسن غلامزاده مهرآبادی

بهترین برنامه روستا

اصلی- سیما

مردم بالا روستا

یزد

 

 

 

نام مدیر کل مرکز

تندیس بهترین

مرکز

 

1

 مرتضی صفری

مرکز برتر در حوزه شعر و موسیقی

آذربایجان شرقی

 

2

 علیرضا آینه دار

مرکز برتر در حوزه پژوهش

خراسان جنوبی

 

3

 یوسف افشار نیا

مرکز برتر در حوزه فضای مجازی

چهارمحال و بختیاری

 

4

 سیدتقی سهرابی

مرکز برتر در حوزه صدا

  فارس

 

5

آ سیدتقی سهرابی

مرکز برتر در حوزه خبر

 فارس

 

6

 مسلم رحیمی

مرکز برتر در حوزه سیما

  خوزستان

 

7

مسلم رحیمی و سید تقی سهرابی

مراکز برتر جشنواره 22

دو استان خوزستان و فارس

 

8

 حمید قربانی جم

 

مدیرکل خراسان شمالی

 

9

 دکتر محمد علی شجاعی

 

استاندار خراسان شمالی

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما