امروز دوشنبه  ۵ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رئیس سازمان حج و زیارت:
رئیس سازمان حج و زیارت:

تلاش رسانه ملی به خانواده زائران خانه خدا آرامش خاطر داد

مشاهده ۲۱۱
۱۳۹۸/۰۵/۳۰- ۱۰:۱۹
تعداد بازدید:211
رئیس سازمان حج و زیارت در نشست با اصحاب رسانه از تلاش گروه اعزامی رسانه ملی برای پوشش دقیق و مناسب اخبارکه موجب آرامش خاطر خانواده زائران شد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در نشست خبری مشترک با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از تلاش گروه اعزامی رسانه ملی که با انتقال دقیق و مناسب اخبار و رویدادهای حج امسال و جلوگیری از شایعات، موجبات آرامش خانواده‌ها را فراهم کرد، تشکر و قدردانی کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در پاسخ به اینکه چرا با وجودادعای دولت میزبان در زمینه صدور 630 مجوز رسانه‌ای برای نمایندگان رسانه‌های جهان و اعلام اسامی‌گروه‌های رسانه‌ای از چهار ماه قبل، مجوزی برای خبرنگاران ایرانی در ایام حج صادر نشده گفت: صدور این تعداد مجوز برای سایرین و خودداری از صدور مجوز برای رسانه‌های ایرانی، آسیب و ایرادی جدی است که باید پیگیری شود.

وی از تشکیل بیست و دو کارگروه آسیب شناسی برای حج امسال در سازمان حج و زیارت خبر داد و گفت:‌ این گروه‌ها از چهاردهم ذیحجه کار خود را شروع کرده اند تا آنچه را که اجراء شد با آنچه توافق شده بود، تطبیق دهند تا برای سال های آینده این نقائص کاهش یابد.

رشیدیان در عین حال میزان همکاری دولت میزبان را نسبت به سال‌های قبل خوب ارزیابی کرد و گفت: برخلاف فضای منفی رسانه‌های این کشور اما با تغییر مسئول موسسه مطوفی ایران و تعاملاتی که با وزارت حج عربستان داشتیم، احساس کردیم در تلاشند نسبت به سال‌های قبل خدمات بهتری ارائه کنند.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما