امروز جمعه  ۹ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

طبیعت‎گردی در روستای افجه در قاب تهرانگرد

مشاهده ۱۲۴
۱۳۹۸/۰۵/۳۰- ۱۵:۳۲
برنامه «تهرانگرد» در سی‎وچهارمین قسمت خود، طبق روال همیشگی به طبیعت اطراف شهر تهران می‎رود و این بار گشت‎وگذاری به روستای افجه و دشت هویج دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «تهرانگرد» در آیتم «طبیعت‎گردی» خود که جزو بخش‌های پرطرفدار این برنامه است، زیبایی‌های روستای افجه را به صورت عینی دنبال می‌کند. یکی دیگر از بخش‌های این هفته «تهرانگرد»، سرزدن به محله‌هایی است که به مناسبت عید غدیر در آنجا جشن برپا شده و شیرینی و شربت بین اهالی محله پخش شده است. پوشش تصویری اختتامیه جشنواره نوایش (جشنواره‎ای با موضوع نمایش‎های کوتاه رادیویی که هفته گذشته برگزار شده است) مرمت پرده خانه خدا در کاخ سعد آباد، گزارشی از طرح آسان درمان و... از دیگر بخش های این هفته «تهرانگرد» است.
«تهرانگرد» با اجرای مشترک ساسان گلستانه و محمد مصطفاییان از آذر سال گذشته روی آنتن شبکه پنج می‎رود و پخش آن همچنان به صورت هفتگی ادامه دارد.
«تهرانگرد» به نویسندگی حامد دولت مرادی، کارگردانی صادق شمسایی و تهیه‌کنندگی سجاد مشحون، پنجشنبه شب‌ها ساعت 20:30 از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیماست.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما