امروز چهارشنبه  ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

داریوش ارجمند در واکنش به تحریف مصاحبه اش در یکی از خبرگزاری‌ها:
داریوش ارجمند در واکنش به تحریف مصاحبه اش در یکی از خبرگزاری‌ها:

در تلویزیون خبری از پول های میلیاردی نیست/ وارونه منعکس کردن مصاحبه من غرض ورزی است + فیلم

مشاهده ۲۷۰
۱۳۹۸/۰۶/۱۳- ۱۷:۴۳
تعداد بازدید:270
داریوش ارجمند گفت: من کی گفتم تلویزیون پول کثیف دارد که برخی تیترش کردند؟ یا خبرنگار حرف های مرا خوب نشنیده یا غرض ورزی در کارش بوده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت تلویزیون با بیان اینکه تلویزیون را خانه و ولی نعمت خود می داند گفت: من سالهاست با تلویزیون همکاری و بیش از 50 هزار پلان برای تلویزیون بازی کرده ام و دلیل حضورم در تلویزیون مخاطب گسترده این رسانه و مردمی‌بودن آن است.

داریوش ارجمند با اشاره به اینکه با سابقه زیادش در تلویزیون می داند که پول های کلان جایی در برنامه سازی‌ها و سریال های تلویزیونی ندارد گفت: تهیه کننده تلویزیون با بودجه ای مشخص و محدود سریالی می سازد و از آن منفعت مالی مثل سینما و نمایش خانگی ندارد، به آن پول اضافه نمی‌شود و فروشی وجود ندارد.

بازیگر نقش مالک اشتر با اشاره به مصاحبه ای که دیروز از او در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده بود که به نقل از وی تلویزیون را مسئول جلوگیری از جا به جا کردن پول های کلان در تولید فیلم و سریال ها معرفی کرده بود گفت: حرف های من در آن مصاحبه هیچ ارتباطی به تلویزیون ندارد و نمی دانم غرض خبرنگار از انتشار این مطلب چیست. ارجمند با بیان اینکه انتشار این مطلب غلط خبرنگاری نیست گفت: یا خبرنگار حرف های مرا خوب نشنیده یا غرض ورزی در کارش بوده است.

این بازیگر که به زودی دو سریال «مرضیه» و «ستایش 3» از وی در تلویزیون پخش می‌شود گفت: اشاره من در آن مصاحبه به پول های میلیاردی و بی پشتوانه ای است که بدون نظارت در شبکه نمایش خانگی دست به دست می‌شود و کارگردانی در یکی از برنامه‌های سینمایی به راحتی می‌گوید، من فیلمم را می سازم و کاری ندارم پولش از کجا آمده است. وی افزود: تهیه کننده ای که فسادش در دادگاه علنی اثبات و مشخص می‌شود فقط  3 میلیارد تومان پول بابت خرید خودرو برای منشی اش هزینه کرده است و بریز و بپاشی در پشت صحنه ساخت سریال نمایش خانگی اش داشته است. آیا نمادی از این فساد سازمان یافته در شبکه نمایش خانگی نیست.

ارجمند در ادامه گفت: هنرپیشه ای در یک سریال نمایش خانگی میلیاردی دستمزد می‌گیرد اما در تلویزیون از این خبرها نیست. 

 داریوش ارجمند گفت: منظور من این نبود که تلویزیون این پول ها را می دهد! یا اینکه این پول های کثیف در تلویزیون دست به دست می‌شود. حرف های مرا وارونه جلوه داده اند و کاری که با مصاحبه من کرده اند خبرنگاری نیست.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما