امروز سه شنبه  ۱ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

علی کربلایی حسینی جایگزین شریف زاده شد /شریف زاده مدیرروابط عمومی معاونت امور استان‌ها

مشاهده ۶۸۱
۱۳۹۸/۰۹/۲۰- ۱۴:۳۶
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا وسیما دراحکامی جداگانه علی کربلایی حسینی را به مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها و سیدهادی شریف زاده را به مدیریت روابط عمومی معاونت امور استان‌ها منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، محمد حسین رنجبران دراین احکام برارتباط مستمر با خبرنگاران و رسانه‌های مختلف و بازطراحی درشیوه‌های خبررسانی و بویژه استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تاکید کرده است .
درحکم رنجبران برای کربلایی حسینی آمده است: همچون مدیریت سابق این واحد مسئولیت شورای سردبیری هفته نامه صدا وسیما نیز برعهده شما خواهد بود و امید است با همکاری سردبیرخوش فکر و توانای آن و دیگر اعضای مجموعه هفته نامه پنجاه ودو ساله رسانه ملی در نخستین سال از گام دوم انقلاب اسلامی طرحی نو برای آن دراندازید.
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی همچنین از مدیرجدید روابط عمومی معاونت اموراستانها خواسته است با توجه به گستره فراوان تولیدات استانی شوراهای منطقه‌ای روابط عمومی را به صورت منظم تشکیل دهد و خود نیز با روسای این شوراها جلسات و ارتباط مستمر داشته باشد .
علی کربلایی حسینی متولد 1361 و فارغ التحصیل دکترای حقوق بین الملل دانشگاه تهران است و سوابقی همچون مترجمی ،خبرنگاری ،دبیری و سردبیری در خبرگزاری دانشجویان ایران، دبیری سیاسی روزنامه تهران امروز، مدیریت بولتن و رسانه‌های شورای راهبردی روابط خارجی، ،خبرنگاری و مستند سازی در واحد مرکزی خبر ،دبیرخبرتحریریه خبر بیست و سی پخش اخبارسیما ،تدریس در دانشگاه و داوری فصلنامه علمی _پژوهشی مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران را درکارنامه خود دارد. دکترکربلایی حسینی از سال 94 تا کنون یکی از مجری –کارشناس های برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیماست.

سیدهادی شریف زاده دانش آموخته کارشناسی ارشدعلوم ارتباطات (روزنامه نگاری) از دانشگاه صداوسیما و مطالعات فرهنگی و رسانه از دانشگاه آزاد اسلامی است و حدود ده سال است که مسئولیت هایی همچون مدیریت واحد امورمخاطبان (162) و مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌های اداره کل روابط عمومی سازمان صدا وسیما را  برعهده داشته است .
وی از حدود هفت سال گذشته علاوه بر مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها مسئول شورای سردبیری هفته نامه صدا وسیما نیز بوده است.
شریف زاده از سال 1385 وارد سازمان صدا وسیما شده است و سابقه اجرای تلویزیونی از سال 87 درشبکه‌های پنج ویک سیما در برنامه‌های سیاسی و معارفی دارد.    

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما