امروز يك شنبه  ۶ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بومیان کلمبیا قتل عام می‌شوند!

مشاهده ۱۷۲
۱۳۹۸/۰۹/۲۴- ۱۳:۴۵
برنامه «نظر شما چیست؟» (¿Qué opinas?) که از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی روی آنتن می‎رود، این هفته در رابطه با خشونت علیه بومیان کلمبیا و کشته شدن چند تن از این افراد موضوعاتی را مطرح می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دو قتل عام در ماه اکتبر سال جاری در جنوب غربی کلمبیا رخ داده است. ابتدا یک فرماندار و چهار نگهبان بومی‌ به قتل رسیدند و کمتر از 48 ساعت و در فاصله 15 کیلومتری محل قتل اول، چهار پیمانکار قربانی شدند. در ماه‌های اخیر خشونت علیه اقلیت‎های قومی‌ به ویژه علیه مردم بومی‌ بیشتر شده است. سازمان بومی‌ کلمبیا پیش از این تأیید کرد که در سال 2019 حدود 115 بومی را کشته‎اند.
در این قسمت از برنامه «نظر شما چیست؟» علت کشتن بومیان کلمبیایی بررسی می‌شود. همچنین می‌بینیم که احتمالا چه شخص یا اشخاصی می توانند پشت پرده قتل عام بومیان کلمبیا باشند؟ دولت ایوان دوکه چه نقشی در این حوادث دارد و رسانه چگونه می‎تواند این مشکل را مدیریت کند؟

این قسمت از برنامه «نظر شما چیست؟» به تهیه‌کنندگی خوآن. آ. سانچز مارین، سه‎شنبه ساعت 1:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش و در ساعت‎های 14:30 و 19:30، چهارشنبه بازپخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما