امروز سه شنبه  ۲۴ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

محمد باقر نوبخت:
محمد باقر نوبخت:

صداوسیما رسالتش را در جایگاه رسانه در بحران کرونا به خوبی ایفا کرده است

مشاهده ۱۵۰
۱۳۹۹/۰۳/۱۰- ۱۳:۳۱
تعداد بازدید:150
دکتر محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه در مراسم قدردانی از مریم دورباش خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان گفت: خوشبختانه صداوسیما رسالتش را در جایگاه رسانه در بحران کرونا به خوبی ایفا کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه، در رشت از مریم دورباش به نمایندگی از دیگر خبرنگاران و دست‎اندرکاران معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان برای تلاش‎هایشان در تولید و انعکاس اخبار و گزارش‎های مربوط به شیوع بیماری کرونا به ویژه گزارش تلاش پاکبان در بحران کرونا تشکر کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم با اشاره به اینکه گیلان از نخستین استان‌های درگیر با بیماری کرونا بود گفت: هر نوع اطلاع‎‏رسانی در این خصوص باید بر پایه واقعیت باشد و برای انعکاس آن، باید ظرفیت مخاطب را درک ‎کنیم.

دکتر محمد باقر نوبخت با بیان اینکه شخصا خبر 20 و 23 خبر گیلان را رصد می‌کنم تصریح کرد: خوشبختانه صداوسیما رسالتش را در جایگاه رسانه در بحران کرونا به خوبی ایفا کرده است.

او گفت: واقعا صداوسیمای مرکز گیلان در این خصوص خوب عمل کرد و سازمان برنامه بودجه کشور از خانم دورباش برای گزارش پاکبان در بحران کرونا به نمایندگی از تمامی همکاران در صداوسیما مرکز گیلان قدردانی می‌کند.

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما