امروز شنبه  ۴ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«شش روایت» از آشا محرابی در رادیو

مشاهده ۱۰۸
۱۳۹۹/۰۹/۱۰- ۱۳:۴۰
اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه نمایشی «شش روایت» به کارگردانی آشا محرابی را برای پخش از شبکه رادیویی نمایش و تهران آماده کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ژاله محمدعلی، تهیه کننده نمایش رادیویی«شش روایت» گفت: این نمایش رادیویی به قلم مریم تاجیک، داستان زن و شوهر جوان روستایی است که به دلیل طوفان، زندگی شان نابود می‌ شود و همین ماجرا باعث می‌ شود تا آنها به شهر مهاجرت کنند.

وی افزود: فضاسازی برای این سریال رادیویی کار بسیار سختی بود، چرا که بیشتر افکت ها در طبیعت رخ می داد و برای آنکه این صداها برای شنونده باورپذیر شود، ناچار به تولید و تلفیق چند افکت بودم که همین زمان نسبتا زیادی را در بر می‌گرفت.

محمدعلی  ادامه داد: در این نمایش سعیده فرضی، مهرداد مهماندوست، رامین پورایمان و مینا شجاع از نقش های اصلی نمایش رادیویی«شش روایت» و ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، مجتبی طباطبایی، شهریار حمزیان، محمد رضا قلمبر، راضیه مومیوند، بهناز بستان دوست، کامیار محبی و ماندانا اصلانی سایر بازیگران آن هستند.

نمایش رادیویی«شش روایت» با محور آسیب های اجتماعی، به کارگردانی آشا محرابی، نویسندگی مریم تاجیک، صدابرداری حیدر صفدری و افکتوری محمدرضا قبادی فر، از 15 آذر ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود و از روز یک شنبه ساعت یک بامداد از رادیو نمایش پخش می‌ شود.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما