امروز شنبه  ۴ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

اعتراض به فساد اقتصادی و سوء مدیریت کرونا در «داخل اسرائیل»

مشاهده ۱۰۷
۱۳۹۹/۰۹/۱۰- ۱۳:۴۲
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) به معضلات سیاسی پیش روی بنیامین نتانیاهو و گسترش فساد اقتصادی در این رژیم می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «داخل اسرائیل» که به موضوعات حقیقی مربوط به نابودی درونی اسرائیل می‌ پردازد، نگاهی دارد به گسترش فساد اقتصادی و ناکارآمدی این رژیم در مهار ویروس کرونا که اعتراضات گسترده‌ ای را در طی ماه‌ های اخیر در میان ساکنان رژیم صهیونیستی به دنبال داشته است.
در این برنامه نشان داده می‌شود که چگونه عواملی همچون بیکاری، فساد و سوء مدیریت همه‌ گیری کرونا منجر به بروز اعتراضات گسترده‌ای در سرزمین‌ های اشغالی شده و معترضان با سر دادن شعارهایی همانند «تو فاسد هستی» خطاب به نتانیاهو، خواهان استعفای وی هستند.
«داخل اسرائیل» همچنین آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در میان ساکنان رژیم صهیونیستی و اقدام نیروهای امنیتی در بازداشت معترضانی که خواستار برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی بودند را نیز بررسی می‌کند.
«داخل اسرائیل» به تهیه‎ کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت 4:30 روی آنتن هیسپان تی وی می‎ رود و در ساعت 9:30،13 و 18:30 همان روز به مدت 25 دقیقه بازپخش می‎ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما