امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

سریال جدیدشبکه تماشا «نوش جان»شد

مشاهده ۱۳۸۹
۱۳۹۹/۱۰/۲۲- ۱۲:۲۴
سریال ژاپنی جدید «نوش جان» Gochisosan برای نخستین بار ، از شبکه تماشا پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال تلویزیونی «نوش جان» به کارگردانی مشترک تاکافومی‌کیمورا، تتسویا واتانابه و یوشیهارو ساساکی محصول ۲۰۱۳ ژاپن در ژانر درام است و داستان میکو زنی که در دوران Taisho و Shōwa زندگی می‌کند را روایت می‌ کند که سعی دارد در بین زنان ژاپنی سرآمد باشد. میکو (نقش اول زن) دختر پدر و مادری است که یک رستوران در توکیو را اداره می‌ کنند. او ازدواج می‌کند، به همراه همسرش به اوزاکا نقل مکان کرده و اختلافات فرهنگی بین توکیو و اوزاکا را تجربه می‌کند ....
در این سریال آنه واتانابه، ماساهیرو هیگاشیده، نائومی زایزن ، تایزو هارادا ، کازوکو یوشیوکی و ... به ایفای نقش پرداخته اند.
سریال «نوش جان» به مدیریت دوبلاژ رزیتا یاراحمدی و حضور گویندگانی همچون غلامرضا مهرزادیان، افشین زی نوری، منوچهر زنده دل، امیر محمدصمصامی، حسین بیگی، فاطمه نیرومند، شراره حضرتی، معصومه آقاجانی، مهسا عرفانی و.. در واحد دوبلاژ سازمان صدا و سیما دوبله شده است.
این سریال از سه شنبه ۲۳ دی جایگزین سریال «پاستا» می‌شود و هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن می رود. تکرار این سریال نیز در ساعات ۱، ۷ و ۱۳ روز بعد از شبکه تماشا پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما