امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

فجر 99 با صدا و سیمای مرکز کیش
فجر 99 با صدا و سیمای مرکز کیش

فجر 99 با صدا و سیمای مرکز کیش

مشاهده ۹۷
۱۳۹۹/۱۱/۰۵- ۱۱:۲۲
روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ویژه ایام دهه مبارک فجر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صداوسیمای مرکز کیش برنامه‌های ویژه ای برای ایام دهه فجر تدارک دیده است:

سیمای کیش

* برنامه تلویزیونی « فجر ماندگار» با ساختار ترکیبی و با حضور کارشناسان و مسولین ، هنرمندان کیش و همچنین بیان خاطرات بومیان کیش  و گزارش های مردمی ، نماهنگ ،  در ایام دهه فجر ساعت ۱۹ به مدت ۳۵ دقیقه از سیمای کیش به روی آنتن خواهد رفت . تهیه کننده ، رضا حاتمی نژاد

* برنامه تلویزیونی « نوای انقلاب »  به مدت ۳۰ دقیقه در ایام دهه فجر با بخش هایی از جمله پخش نماهنگ های انقلابی ، حضور خوانندگان و پخش دابسمش های ارسالی بینندگان سعی در ایجاد حال و هوای شور و نشاط جشن انقلاب خواهد داشت .تهیه کننده و مجری : خانم ملک پور

* برنامه‌های روتین  کیش و زندگی ، شب های جزیره ، صبح بخیر کیش ، مسابقه مروارید و بازتاب در ایام دهه فجر با آیتم های نماهنگ ، گزارش ، موشن گرافیک ، مهمان برنامه  و پلاتو مجری به موضوع پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌پردازد. 

* همچنین مستند های در ایران ، دولتخانه ، کیش درگذر زمان ،تولید شبکه کیش در این ایام پخش خواهد شد .

* پخش فیلم های سینمایی با موضوع دهه فجر و انقلاب و نماهنگ های ملی میهنی نیز  در کنداکتور دهه فجر جانمایی شده است .

صدای کیش

« نفس تازه »ویژه برنامه دهه فجر انقلاب اسلامی رادیو کیش شامل 10 برنامه با ساختار ترکیبی ـ نمایشی است که از دوازدهم تا بیست و یکم بهمن ماه 99 ساعت 19 الی 20:30 از رادیو کیش پخش خواهد شد. این برنامه عصرگاهی با رویکرد نشاط و سرگرمی قصد دارد با بخش های خاطرات، نواها ماندگار ، نمایش؛ گزارش ؛ ارتباط با مراکز ؛آنونس؛ گفت و گو با هنرمندان و مسابقه و سوال همراهی ...فضایی شاد با حال و هوایی امید بخش برای شنوندگان فراهم آورد.تهیه کننده این برنامه اسماء بدیعیان پور است.

«پیام انقلاب» شامل  گلچین سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در باره  انقلاب است که در بسته‌های کوتاه در برنامه‌های صبحگاهی ،خانواده ،عصرگاهی و شبانگاهی جانمایی شده است.

«فصلی دیگر» باموضوع بیانات رهبر معظم انقلاب در زمینه گام دوم انقلاب از ابتدا تا پایان  بهمن در فواصل برنامه‌ها روی آنتن می رود.

« نغمه‌های ماندگار» ؛برنامه ای کوتاه با ساختار کلامی ،آوایی است که هر روز  در ایام دهه ی فجر و  یک سرود و ترانه مشهور انقلاب را معرفی می‌کند.

«همراه شو»آیتمی ویژه در باره  مواسات و همدلی که در ایام دهه ی فجر پخش می‌شود.

«فجر امید» عنوان ویژه برنامه ای است که ساعت 10 الی 11:30 روز 22 بهمن با ساختار کلامی ؛پیامی و آوایی به شنوندگان ارائه خواهد شد.

«من ایرانی ام» ؛عنوان برنامه ای کوتاه در باره دستاوردهای انقلاب اسلامی در جزیره ی کیش است که در ایام دهه ی فجر پخش می‌شود.

در واحد فضای مجازی کیش نیز همزمان با دهه فجر تولیداتی از جمله پوستر و عکس نوشت،موشن گرافی، نماهنگ حماسه حضور مردم ولایتمدار کیش در سال های گذشته، تولیدات کاربر محور در پویش مردمی ویژه دهه فجر ، کاریکاتور و‌کمیک موشن تدارک دیده شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما